Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
cycu:D

Żałosna sprawa

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : ) Składam skargę na admina LoZt . Nie rozumiem, czemu dzieci dostają admina .

Jeżeli dostaje odemnie po dupie idę wykonywać cele , ale nie daje rady zdążyć, to banuje mnie ?

Jest to żałosne, co tu się dzieje na tych serwerach ..

Proszę o pouczenie admina : )

Pozdrawiam.

Edytowane przez cycu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku chyba chory jesteś za darmo bym Ci bana nie dał.I co z tego, że mnie zabiłeś 1 raz? Siedzisz cały czas na b ... I o tym dostawaniu po dupie to na odwrót ; 0

Napisałem raz... nie posłuchałeś straciłem cierpliwośc i dostałeś bana. Miałem CI jescze dołożyć. Widać ja tu dzieckiem nie jestem bo o 5 minut grania nie płacze

Jesteś taki dorosły, a nawet nie wiesz gdzie napisać taką sprawe

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałem bana za coś takiego to się nie wymądrzaj, bo na przyznane bany chyba 8-9 ani jeden nie był słuszny : )

 

Co do LoZt ... Spamujesz tylko ekran i utrudniasz gre . Każdy zna cele mapy, szedłem z B , i to że dostałeś głowe to nie powód do bana : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamuje ? Pisze jak ktos ich nie wykonuje . Jeśli spamuje udowodnij mi to .. : )

 

Nie mam nawet binda ;) Nie każdy zna cele. Ty też ich nie znasz. Dobra co ma głowa do bana? Myślisz, że mnie zabiłeś i dałem Ci bana?

Gdybym miał dawać bany za to, że ktoś mnie dednął 1 raz to by wyleciało pół serwera

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno za zabicie Lost'a nie dostałeś bana.Musiałeś coś zrobić za co był ban bo gdybyś nic nie zrobił to Lost by ci go nie dał..

Proste i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cycu:D[/color]' timestamp='1355574771' post='92962']

Jeżeli dostałem bana za coś takiego to się nie wymądrzaj, bo na przyznane bany chyba 8-9 ani jeden nie był słuszny : )

Bo gdybyś miał trochę tego oleju w głowie to zrobiłbyś rezerwacje i tych "niesłusznych" banów byłoby zaledwie 2 do 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dzisiejszy ban , był jak ostatni ban od Rashida : ) dostał chyba 2 głowy i stwierdził że aktywny, więc kto tu mówi o oleju w głowie : )

Pozdrawiam geniusza od oleju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×