Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rammstein

admini i cziterzy

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd gram na tym serwie to ani razu nie widzialem admina. W ogóle istnieje jakiś administrator na tym serwerze?? Cziterzy robią co chcą i nikt z tego nic nie robi. Nie wiem czy to zaniedbanie czy parodia. Moze musze złożyć podanie ale widze jest spore wymaganie i chyba to jest problemem braku adminów.\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze z adminów gra obecnie West i ja. Ale nie wiem czy zauważyłeś, tutaj jest admin global, a więc każdy admin może działać na każdym serwerze. Jeżeli masz steam, dodaj adminów do znajomych (spis jest na głównej) i w razie pojawienia się cheatera poinformuj admina na steam.

 

Spore wymagania... ? Nie wiem czy mówimy o tym samym wzorze podania. Bo jeżeli dla Ciebie konto 30 dni, 20 postów, lub brak warnów jest sporym wymaganiem, to ja nie mam pytań...

 

Jeżeli chodzi o czas spędzony na serwerze, chodzi o to aby admina nie otrzymała osoba, która pogra z godzinkę na serwie, potem dostanie adma, a po kolejnej godzinie się znudzi i pójdzie sobie na inną sieć, a o adminie zapomni...

 

Temat zostawiam otwarty, jeżeli masz jeszcze jakieś propozycje to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "Spore wymagania... ? Nie wiem czy mówimy o tym samym wzorze podania. Bo jeżeli dla Ciebie konto 30 dni, 20 postów, lub brak warnów jest sporym wymaganiem, to ja nie mam pytań..." i masz race dokladnie nie przeczytalem wzoru. ;p 26 grudnia złoże podanie na adma i jak sie uda to nie bedzie problemu. A steama mam ale aktualnie nie gram na nim bo mam lagi na, a na Ns nie mam poczekam do 26 na transfer i bedzie git. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×