Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DonGuralEskooo

[dust2 only] DonGuralEsko

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawe.widocznie zle opisales jak je niby wrzucic na to zipp cos tam .bo sory robie wszystko tak jak bylo napisane i jakos zadnego linku nie dostalem.wiec jak mam to zrobic niby? stracilem juz przez was 50 minut .dlatego tylko zeby udowodnic ze ten admn ch. sie zna ...

 

na tym speedy share wrzucam plik. klikam wrzuc i nic sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problem z obsługą najprostszych serwisów hostingowych, to nic nie poradzimy. Ta zasada nie funkcjonuje od wczoraj, a już od lat. Jakoś inni nie mają z tym problemu. Poproś Tatę lub Mamę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawny jestes melasiusaku .wez wyjdz troche na dwor bo ci sie mozg przegrzal :) nie korzystam ze stron typu speedy share wgl z takich do hostingu bo mi to kurwa do szczescia nie jest potrzebne. i wez sie zamknij bo nie ty dales mi bana za nic.chcialbym wrzucic te jebane ssy i udowodnic ze laki luck sie pomylil

 

no chyba zaraz bedzie

 

tak jak mowilem speedy share ie dziala !!! to drugie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ostrym zawodnikiem widzę, ale pewnie przed monitorem się już zagotowałeś i ostro spociłeś. Wyluzuj trochę, bo to tylko gra, tylko forum i tylko Twoja nieporadność, że nie możesz wyjaśnić sprawy raz a dobrze.

 

Najpierw wrzuć SS'y, a potem pisz, bo na razie tylko pie*dolisz głupoty, a nic z tego nie wynika.

 

A o to bonus dla Ciebie:

 

http://speedy.sh/Y9mSG/przeslanie.txt

Edytowane przez malesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rob z siebie debila donguralesko , ja tez patrzac na twoja gre widze typa ktory jest odpalony, potrafisz wrzucic ssy tylko grasz na czas bo moze je przerabiasz, Tyle w tym temacie, jezeli dostaniesz ub bede walczyl demkami abys zostal zbanowany, tyle ode mnie pozdrawiam all ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: inny temat

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×