Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Pomocyy !

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem , ale nie wiem czy to jest odpowiedni dział. Kiedyś podczas włańczania steam wyskoczył błąd " Gra jest chwilowo niedostępna ". Odinstalowałem steama , a niedługo potem komputer był formatowany all dyski nowy Windows. Teraz zainstalowałem steama , pobrałem CS 1.6 i cały czas gdy go otwieram wyskakuje okienko " Gra jest obecnie niedotępna. Spróbuj ponownie póżniej.

 

 

Bardzo proszę o pomoc

z góry dzięki :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem są dwa sposoby.

Pierwszy to: włącz STEAM'a>biblioteka>prawy przycisk myszy na CS'a>właściwości>pliki lokalne>sprawdź spójność plików gry.

Drugi sposób: "Wchodzimy do: C:\Program Files\Steam (tam, gdzie masz zainstalowanego STEAM'a) Szukamy pliku "Steam" o formacie "Icon", czyli zwykły obrazek/ikonka. Kasujemy go. Szukamy pliku .exe o nazwie "SteamNew" i zmieniamy mu nazwę na "Steam". Uruchamiamy zmieniony przed chwilą plik "SteamNew" > "Steam" i gotowe."

- by cscenter.pl

 

Jak mi wyskakiwała ta inforamcja to po prostu "spróbowałem ponownie później". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się uda tylko niemoge znaleść pliku SteamNew.exe , ikone znalzłem usunąłem .

Może nie mam takiego pliku . Możesz napisać bardziej rozbudowaną instrukcje jak znaleść ten plik ?

 

Dalej niemoge znaleść tego pliku. Jeszcze jeden raz zrobiłem formata "D" , pousuwałem all pliki związane ze steamem w rejestrze. Steama zawsze instalowałem na partycji D . Po zrobieniu formata zainstalowałem na partycji "C" . Mam nadzieje , że to pomorze

 

 

 

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak nie było , nie włączyło się po jakimś czasie , ale pomogło to co zrobiłem . Zainstalowałem Steama na innej partycji niż zawsze , a przed tym usunąłem all żeczy związane ze steam w rejestrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×