Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nez

Żenada

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sprawa której nie rozumiem i mi zbrzydła... Każdy chce admina okej dobra masz tego admina ale za przeproszeniem po jakiego chuja Ci on jak nie wchodzisz na serwer i nic nie robisz... Chcesz być kozakiem bo masz admina czy co bo ja nie rozumiem tego. Ziomek jest na servie lata na sh od 30 min przez całą mapę a admina nie ma powód yyy brak powodu bo kurwa po co... Jest 10 adminów czy nie wiem ilu i żaden nie zaszczyci obecnością zbanowania takich osób typu sh czy ludzie latający z aimem. Zadajcie sobie pytanie po chuj składałem to podanie po to żeby siedzieć na facebooku i pisać pierdoły na jakiejś tablicy czy co wy tam robicie. Rozumiem admini nie maszyny ale to admin powinien mieć czas żeby się tym zajmować a nie a we wszystkich podaniach jest to ile będziesz mógł spędzać czasu na server i odpowiedź ''cały czas''..... Nie chcę obrażać adminów ale zastanówcie się nad tym jaką pełnicie rolę,albo powinniście...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nez każdy ma swoje życie. Nie każdy admin będzie siedzieć przy kompie 24/7. Na stronie głównej masz spis adminów steam jak również gg.

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, oczywiście formalnie rzecz biorąc, trochę się rozpiszczę, ale przepraszam bo lubię dużo pisac także,

-nez ma racje.

Ps. Doktorka, fajny kaloryfer

Edytowane przez LordVoldemort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nez, powieś się. I nas pozabijaj. ! Tak mi dałeś do myślenia że rezygnuję SPECJALNIE dla Ciebie z Sylwestra i życia prywatnego, od teraz nie będę spał, kupię sobie 5 skrzynek Redbulla i będę na serwerze 24 na dobę, pamiętaj zrobię to tylko do Ciebie!

Będę od teraz jak kopytkowym Chuckiem Norrisem !

 

A Ty Lord papę zamknij bo w dziób dostaniesz i się skończy, proste. :D

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temu Panu zapewne chodzi o jednego konkretnego czita. Gosc wchodzi na jedna runde za kazdy razem pod innym nickiem, wybije cala druzyne i wychodzi z gry, po czym znowu wchodzi ... i tak non stop. Ja osobiscie nie jestem w stanie go zbanowac, ledwo udaje mi sie go czasami kickowac. Niestety ludzie grajacy na serwerze (w tym nez) nie rozumieja ze amx dziala dosc wolno i ciezko zbanowac w ciagu sekundy kogos kto caly czas zmienia nicki. Oczywiscie moznaby zastosowac hardkorowa opcje i kickowac kazdego Ns ktory chce wbic w tym czasie na serwer ale to troche nie fair. Jezeli o mnie chodzi - tak jak pisalam jakis czas temu - jestem za zmiana serwera na Only Steam ale zapewne tak sie nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Lord papę zamknij bo w dziób dostaniesz i się skończy, proste. :D

 

Dobrze wiemy że dostałbyś raz w twoja pape z kolczykiem w uchu, i od razu leciałbyś po 8letnią siostre do pomocy gnojcu;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to mnie możecie w 4 literki cmoknąć lamusy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo i lord oboje ejstescie slabi kurwa i zamknac japy bo was uspokoje.

Idź sobie użeluj głowe bo gwiazdorzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokój, Panowie. :D

 

http://www.cs-kopytk...-mam-tego-dosc/

 

http://www.cs-kopytk...6-co-to-ma-byc/

 

http://www.cs-kopytk...8-brak-adminow/

 

http://www.cs-kopytk...21542-cziterzy/

 

Tu masz identyczne tematy. Admini mają swoje życie prywatne i nie zawsze mają czas aby grać na serwerze. Czasami dochodzą takie "smaczki" jak pisze Hania. Proponowałbym spisać steam/gg z głównej i w razie potrzeby pisać do admina. Proste acz skuteczne.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×