Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Brak tematu

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno dołączyłem do was na forum , bo na sieciach serwerów gram grubo ponad rok. Mam takie pytanko . Często widze jak ktoś pod swoim postem ma jakieś zdjęcie , czy animacje , pod każdym swoim postem .

Bardzo chcialbym , żeby ktoś odpowiedział jak można to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to ustawić? bo też mi sie przyda :) (podajcie krok po proku) xD

 

a mam u mnie: DzaroD/ustawienia i po prawo sygnatura thx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to zależy od ciebie co chcesz miec w sygnaturce:).. np. wchodzisz tak jak juz poprzednik wspominał w edycję swojego profilu

otno6w.png

i po lewej są opcje:) sygnaturka:) może napisać cos w sygnie bądz wkleic obrazek lub animacje:).

29n8bqw.png

Gdy wybierzesz co chcesz miec w sygnaturce wchodzisz najlepeij na hosting plikow:)

ja polecam http://tinypic.com/.. wybierasz z dysku badz z konkretnej strony wybrany obrazek:)

11l0r2d.png

kopiujesz kod na fora

 

 

Kod IMG forów i forach

wklejasz w polu edycji sygnaturki tym 2 , bo są dwa jak było widac wyżej. Jedno pokazuje obecną, w drugim edytuje się sygnaturke. Na stronke mozesz wgrywac gify i obrazy... jezeli chcesz swoje zdjecie w sygnaturze wystarczy je odpowiednio pokadrowac w programie to edycji zdjęć nawet w paint-cie...i zmiejszyc do rozmiarów sygnatury :)

Oczywiśćie najłatwiej jest zlecic komuś zrobienie sygnatury :D.. mówisz mu co chcesz, na jakim tle z jakim napisem i masz:D

 

Pozdrawiam Pani dr

Edytowane przez Pani doktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×