Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fluo

[Call of Duty] Mateuszek ;* + 100station czyżby wh?

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mój : Fluo

Cheater : Mateuszek ;* + 100station

Data : 06.01.13 godz. ok 18:20

Serw : CoD

SteamID : http://iv.pl/images/92556250824455492215.png

IP : 83.26.123.249:27005

demo hltv : http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1301061759-de_westwood-1357491540-1357493040.zip

 

Opis sytuacji która mnie zaniepokoiła : w kilku ostatnich rundach na weestwodzie, ten grasz nie wiadomo skąd zabija mnie (na tajsonie) wtedy gdy ja czaje sie w kącie lub koło domku, wiedział dokładnie gdzie jestem, nie robił scanu, bezpośrednio mnie trafia i zadowolony leci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc na prośbę gracza wyżej dostałem ban'ika za używanie cheat'ów:

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin $!ndbad

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : Mateuszek

[AMXBANS] Reason : ' Cheating '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 15994975 '

[AMXBANS] Your IP : ' 83.26.123.249 '

[AMXBANS] ========================================

 

hmmm jak by to ująć.... więc po pierwsze polecam obejrzenie demka raz ponownie i zwrócić uwagę na fakt iż chwile po 18,5min na tle smok'a (mimo iż gracz Fluo miał 'kierowce tajsona') jest on widoczny jak idzie 'przykampić' w rogu budynku, tak samo jak po 19,5min,

po drugie w dalszej części interesującego nagrania wynika że przez kilka rund wybierał tą samą trasę a co dziwniejsze jako oskarżony o posiadanie cheat'ów go nie zabiłem dopiero kilka rund dalej został zabity przez skanowanie części mapy przez którą rutynowo uczęszczał, dodam jeszcze że (i zapewne wielu graczy o tym wie) posiadając przedmiot 'kierowca tajsnoa' nie jest się niewidzialnym w 100% są elementy które można dostrzec.

Proszę o obejrzenie demka przez adminów serwera COD oraz innych H@ (od 18:30) i rozważenie zasadności udzielonego mi ban'a oraz o szybkiego unban'a, reset był trzeba bić lvl'e ^^.

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc inne NS'y dostają UB chwile po banie a ja zbanowany jak widać przez niezbyt ogarniętego admina jeżeli chodzi o moda COD, który nawet nie śmie udzielić się w temacie i mimo że adminów jest wiele nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobić, być może dostałem bana tylko dlatego że Fluo zna admina który mnie zbanował ale reszta ma na to laske po całości po co sprawdzać jeżeli staram się o odwołanie bana skoro Pan $!ndbad z uśmiechem na twarzy zbanował kogoś ze steamem...

Mimo PW wysłanego do Pertusa (online) jako głównego admina zero reakcji czy czegokolwiek, więc zwracam się do adminów którzy grają na COD'zie

o poświęcenie dosłownie 3min na oglądniecie demka...

Panowie bez obrazy, ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×