Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PatuSia

Padanie PatuSia

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: PatuSia2. Steam ID: 0:0:57365294 3. Wiek: 14 4. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=489875. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Jak narazie doświadczenia w adminowaniu nie mam,ale jeden z adminów pomoże mi to wszystko ogarnąć.6. Znajomość AMXX (x/10): 4-5/107. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę,że będę dobrym adminem ponieważ spędzam dużo czasu na grze,jeżeli żaden admin nie gra,a jest jakiś czit to zgłaszam go adminom na steama.Wszystkie moje zgłoszenia są raczej trafne.8. Mikro [TAK/NIE]: TAK9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegała10. Reklamy: 

1. http://cs.powerfm.pl/viewtopic.php?p=23560#23560

2. http://cs-prorok.pl/viewtopic.php?p=47060#47060

3. http://cs-napinacze.pl/viewtopic.php?p=16488#16488

4. http://www.csjazda.za.pl/viewtopic.php?p=12131#12131

5. http://onlyfps.pl/viewtopic.php?p=2466#2466

Edytowane przez Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Niestety 14 lat do jak dla mnie za mało, ponieważ CS jest od 16.

Wyjątkiem dla mnie był BTL, ale on został przenoszony w łonie matki o 24 miesiące za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Oczywiscie jestem jak najbardziej na TAK, bardzo czesto widuje na serwerze, bardzo mila, kulturalna, bardzo trafnie informuje, wiek jest dla mnie w tym przypadku bez znaczenia bo ta osoba zupelnie nie zachowuje sie jak na swoj wiek. Bylo kilku adminow w tym wieku ... btl, kml i inni ktorzy radzili sobie doskonale z powierzonym im zadaniem. Jeszcze raz bardzo TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=viertnik' timestamp='1358612848' post='96592]
Jestem na nie.
Niestety 14 lat do jak dla mnie za mało, ponieważ CS jest od 16.
Wyjątkiem dla mnie był BTL, ale on został przenoszony w łonie matki o 24 miesiące za długo.

Ej ej yyy... xD O ile dobrze pamiętam napisałeś mi "A niech ma." co stało się słynnym viertnik stalj, myślę, że to było Tak, chociaż mogę się mylić, a przypomnę, że też mam 14 lat, znaczy no ten rocznik co Btl czyli w tym roku 15 ;)
Co do podania, można dać szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mnie ciekawi taka rzecz, mianowicie jak weszłaś w posiadanie tego steam. Nie chce tutaj od razu wysnuwać jakichś dziwnych anomalii, ale na tym steam już ktoś tutaj adminował dość niedawno i miał tyle samo lat co Ty, mianowicie gracz o nicku Cropp. Jak dla mnie dziwna sytuacja, nie wiem co o tym myśleć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nie:

-wiek

-data rejestracji

Regulamin po coś w końcu jest.

Może zarejestrowana jestem od niecałych dwóch tygodni,ale w ciągu nich byłam aktywna na serwerze ponad 30h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, regulamin od czegoś jest.

 

Każdy musiał go przestrzegać i się do niego stosować, było kilka wyjątków ale nie aż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mnie ciekawi taka rzecz, mianowicie jak weszłaś w posiadanie tego steam. Nie chce tutaj od razu wysnuwać jakichś dziwnych anomalii, ale na tym steam już ktoś tutaj adminował dość niedawno i miał tyle samo lat co Ty, mianowicie gracz o nicku Cropp. Jak dla mnie dziwna sytuacja, nie wiem co o tym myśleć. 

Cropp^^ to mój brat który kończył grę i dlatego odkupiłam od niego steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście bliźniakami ? hahaha  hahaha

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście bliźniakami ? o/ hahaha

On jest starszy o rok.

 Podanie składał w tamtym roku,wtedy miał  14lat .

Edytowane przez PatuSia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patison pewnie dużo na klate nie bierze, ale niestety jestem na NIE, nie bądź na mnie zła ale za młoda jesteś i cs-a nie ogarniasz, bo pewnie doświadczenia nie masz, a raczej napewno. Nic do ciebie nie mam no ale jeszcze nie ten rok, żebyś miała admina. Dużo grasz, to fakt i graj tak dalej i będziesz stanowczo leszpa i wtedy można pomyślec, choc z drugiej strony szkoda marnowac młode lata na gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam dylemat, bo wymagań nie spełniasz, ale często do mnie piszesz, że cziter na dd2 i to się zazwyczaj sprawdza, poza tym widuje cię na serwerze.  Grasz całkiem niezle nie ma na Ciebie skarg, jednak nie udzielasz się przez mikro i nie rozmawiasz z graczami. Ja jestem bliżej nie mimo, że część mnie dałaby ci szanse.

 

Pozdrawiam Pani dr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja cię nie znam , ale w przeciwieństwie do kuraka przymknę uwagę na wiek . Z opinii innych graczy wnioskuję , że masz szansę zostać adminem . Godziny masz na styk , postów więcej ode mnie , wiekiem jesteśmy prawie tak samo , więc żeby ci nie było przykro to "a niech ma" - viertnik stajl. :ziom: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nuetral tylko z powodu regulaminu (jak styknie 1miesiąc to jak najbardziej TAK)

Ostatnio miała jakiś problem i od razu zgłosiła się z pytaniem(chyba pomogłem:D)

 

PS. Viertnik nie pamięta kiedy to on miał 14lat

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani doktor To że nie używa mikro świadczy o znajomości zasady mikro +16 to jest plus raczej nie minus. Jak sama Hanka powiedziała że zupełnie nie zachowuje sie jak na swój wiek, więc wiek to też nie minus jak zachowuje sie dojrzale. Ja sam posty miałem na styk jak składałem podanie i nie tylko ja, więc na ten miesiąc rejestracji można przymknąć oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie ijest tu podejżane. . A ja tez miałem posty na styk :) ale dać szanse można by

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×