Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
мопѕтея

Piątka wszystkim.

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.


 


Na wstępie chciałbym się przedstawić, mam na imię Erwin i mam 17 lat. Pochodzę z Lublina, jestem osobą spokojną, ułożoną...


Mam nadzieję że miło mnie przyjmiecie na tym forum jak i w grze.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na dd2 only:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojni zazwyczaj kampią xD

Siema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na dd2 only:P

 

Siemanko, powiem Ci szczerze że już dd2 rzygam (sorry), grałem na różnych serwerach dd2 i tą mapkę znam jak własną kieszeń.

 

 

 

Ooo moje rejony <3 z jakiej dzielnicy jesteś? Wbijaj na TP zniszczę Cię na trainie :P

 

Siemka, kojarzysz taką miejscowość 'Milejów' 30 km od lublina od Lubartowa gdzieś z 50 :) ?

Właśnie w tej miejscowości mieszkam.

 

`CR7: Jestem może spokojny, ale to czasu jeśli mnie ktoś nie wkurzy, a kampić nie kampie bo to dla mnie głupota i nic więcej...

Edytowane przez мопѕтея

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,oj tam broń zachować czeba :D Z milejowa soczki dobre były ^^ Milejów to w stronę Zamościa , Chełma czy w którą (od Lublina pacząc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam,oj tam broń zachować czeba :D Z milejowa soczki dobre były ^^ Milejów to w stronę Zamościa , Chełma czy w którą (od Lublina pacząc )

 

Hah, 'pacząc' od strony Lublina to obok tych dwóch miejscowości tak około nie wiem 70 km coś takiego.

 

@Kaczor

 

Jaki serwer preferuje ? hmm, teraz przenoszę się na TP :). Koło jakieś miejscowości mieszkam hmm ( Lublin, Łęczna ) to są najbliższe miejscowości.Zobacz sobie na mapie w google.

Edytowane przez мопѕтея

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

 

Hah to miał edit byc :D jaki serwer preferujesz :D I koło jakich miejscowości ?<kaczor po raz pierwszy w życiu myśli :D>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki serwer preferuje ?  hmm, teraz przenoszę się na TP  :). Koło jakieś miejscowości mieszkam  hmm ( Lublin, Łęczna ) to są najbliższe miejscowości.Zobacz sobie na mapie w google.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa koło łęcznej :) Nie mam w telefonie gogle maps ! Patka , i tak monster na dd2 nie pojdzie :D

 

@edit PS : Kurde , jednak mam GoogleMaps :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa koło łęcznej :) Nie mam w telefonie gogle maps ! Patka , i tak monster na dd2 nie pojdzie :D

 

@edit PS : Kurde , jednak mam GoogleMaps :D

 

Jezu wszedłem na tp na 5 min i od razu ban i nigdzie demka na win 8 nie ma :o... i teraz już steam zmarnowany, napisałem odwołanie mam nadzieję że przyjmą pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czesc :D

 

No elo z czego się śmiejesz, nie wiem dlaczego win 8 ma taką funkcję że demek nie zapisuje ani ss'ów. W sumie jak sam sobie robię to też nie zapisuje -,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×