Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

Ponad 3200 sprzedanych karnetów w Toruniu

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W dalszym ciągu trwa sprzedaż karnetów na spotkania Unibaksu Toruń w sezonie 2013. Jak do tej pory całosezonowe wejściówki nabyło 3200 kibiców, co jest lepszym wynikiem niż w analogicznym okresie w ubiegłym sezonie. Sprzedaż karnetów trwa do 15 marca 2013r.


- Rozpoczynamy treningi na torze i już za kilka tygodni startuje liga. Zawsze lepiej nam się jeździ przy pełnych trybunach, dlatego cieszę się że już tylu kibiców zakupiło karnety. W dalszym ciągu zapraszamy wszystkich do Klubu, aby jak najwięcej kibiców mogło nas dopingować w całym sezonie. A ja obiecuję, że z naszej strony postaramy się o jak najlepszy wynik w tym roku! - powiedział Emil Pulczyński, najlepszy toruński junior.

Karnety na Trybunę Główną (Strefa Czerwona), Strefę Niebieską i Strefę Zieloną obowiązywać będą na wszystkie spotkania ligowe w sezonie 2013 (9 spotkań w rundzie zasadniczej oraz 2 spotkania w rundzie play off) oraz na wszystkie zawody młodzieżowe rozgrywane w Toruniu. Wszyscy nabywcy karnetów na Trybunę Główną oraz na Strefy Niebieską i Zieloną nabywają prawo do posiadania Karty Kibica 2013, która uprawniać będzie do wielu zniżek dla jej posiadaczy oraz rabatów w firmach partnerskich KST UNIBAX SA.

Ceny karnetów:
1. Strefa Niebieska
- KARNET NORMALNY - 300 zł
- KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY - 280 zł (dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2012)
- KARNET ULGOWY - 270 zł (dla urodzonych w 1995r. i później)
- KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY - 250 zł
(dla urodzonych w 1995r. i później, posiadających karnety z sezonu 2012)
- KARNET STUDENCKI - 280 zł (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)

2. Strefa Zielona
- KARNET NORMALNY - 280 zł
- KARNET NORMALNY LOJALNOŚCIOWY - 260 zł (dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2012)
- KARNET ULGOWY - 240 zł (dla urodzonych w 1995r. i później)
- KARNET ULGOWY LOJALNOŚCIOWY - 220 zł
(dla urodzonych w 1995r. i później, posiadających karnety z sezonu 2012)
- KARNET STUDENCKI - 260 zł (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)

3. Strefa Czerwona - Trybuna Główna
- KARNET NORMALNY - 800 zł
- SREBRNA KARTA - 1300 zł
(uprawnienia: bezpłatny program zawodów, wejście do parku maszyn do 60 minut przed rozpoczęciem zawodów i po zakończeniu)

- KARTA PARKINGOWA - 150 zł
(miejsce parkingowe na Parkingu B na wszystkie mecze DMP, nie obowiązuje w trakcie Grand Prix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że mi klub reklamujesz :D Nie no śmieje się. Chwyt z Gollobem okazał się trafny , tak naprawdę dzięki niemu jest taka liczba sprzedanych karnetów.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gollob jest reklamą dla Torunia. Ciekawi mnie jednak informacja podana przez SF, że sullivan kończy karierę - czy to prawda. Ale i tak w e-lidzę kibicuje Toruniowi. Pozdrawiam kibic drużyny na zapleczu ekstraligii - OSTROVII OSTRÓW :)

P.S. Ciekawa będzie nazwa jak polcoper wprowadzą do MDM komputerów jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gollob jest reklamą dla Torunia. Ciekawi mnie jednak informacja podana przez SF, że sullivan kończy karierę - czy to prawda. Ale i tak w e-lidzę kibicuje Toruniowi. Pozdrawiam kibic drużyny na zapleczu ekstraligii - OSTROVII OSTRÓW :)

P.S. Ciekawa będzie nazwa jak polcoper wprowadzą do MDM komputerów jeszcze :D

 

Tak to prawda że Sullivan kończy karierę. Oznacza to tylko jedno - pa pa Mistrz Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda że Sullivan kończy karierę. Oznacza to tylko jedno - pa pa Mistrz Polski.

Gdzie Twoja wiara?! Wiara umiera ostatnia, Toruń ma szanse, mniejsze po odejściu ale ma ; ) po za tym już wiele razy zdarzała się niespodzianka. Pamiętam choćby KM co miał wejść do e ligi z Ząbikiem, Bomberem i świetnie wtedy jeżdżącym gomólskim. A co było wszyscy pamiętają. Ja wierzę w Toruń, a tym bardziej w Ostrovię żeby namieszała i sprawiła niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na żużel od 1997 roku , wiele rzeczy działo się w tym klubie , a to co się dzieje w tym roku , to uwierz mi że taka atmosfera nie przełoży się na wyniki. Klub z Torunia z roku na rok coraz bardziej się wali , taka jest prawda. Tam jest za dużo osób które robią ferment a nie mają zielonego pojęcia o tym sporcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, jednak warto czasem wierzyć. 3 lata temu żużel w Ostrowie się sypał, długi, odejście Lubawy - Promo, jednak nie upadło a wręcz przeciwnie teraz jest kasa są ludzie, którzy chyba się znają. Macie Tomka golloba - świetny kapitan pomaga, doradza, rozmawia z kolegami. Więc o jazdę bądź spokojny pojadą na stówkę w 97 to ja się urodziłem  ale też i swoje widziałęm. 2008 rok miał być awans a co po 10 meczach 8pkt i 7me miejsce ... A te "gwiazdy w osw" ? Aby Nermark jechał swoje i Gomólski. Reszta DNO. Po za tym teraz nie trzeba mieć ludzi znających się na sporcie tylko na finansach. To zawodnicy są od żużla reszta od kasy i to mają robić. Powodzenia i tak życzę no i mistrza Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis ja chodze od 94 roku :) tzw sektor rodzinny wtedy byl, a co do Nermarka i Adriana gomoly to ona sa w GW z nim jest jeszcze Kasprek i Iversen wiec pomylily Ci się chyba Kluby Gorzow - Torun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera z klubu zawsze się przekłada na wyniki , wiem to z własnej autopsji , i naprawdę ciężko to wszystko widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×