Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

1 maja rewanż Polska - Rosja!

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest przesądzone! 1 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się rewanż międzypaństwowego meczu towarzyskiego, pomiędzy Polską i Rosją. Gwiazdami tego widowiska żużlowego mają być liderzy obu reprezentacji czyli Tomasz Gollob i Emil Sajfutdinow.

Trwają bowiem rozmowy, by szeregi Polaków zasilił Jarosław Hampel. Oprócz Golloba w reprezentacji Polski pojawią się również zawodnicy związani z regionem - Michał Szczepaniak i Łukasz Sówka. Start żużlowców MDM Komputery Ostrów i PGE Marmy Rzeszów ma przyciągnąć większą rzeszę kibiców na trybuny. Zarówno „Szczepan” jak i "Sówkins" na arenie międzynarodowej nie są nowicjuszami.

Rosjanie swój skład oprą na Sajfutdinowie, a wspierać ich mają zawodnicy także związani z ostrowskim zespołem - Andriej Kudriaszow, Ilja Czałow i Władimir Borodullin.

Mecz wstępnie zaplanowano na godzinę 18:00, a spotkaniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Godzina pojedynku może ulec zmianie, gdyż transmisją pojedynku jest zainteresowana ogólnopolska telewizja. Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim będzie rewanżem za podobny pojedynek, który odbył się przed rokiem w Togliatti. Wówczas polscy juniorzy wsparci Tomaszem Gollobem zremisowali z młodymi Rosjanami 45:45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55:35 dla Polaków jak nic , a poza tym to dobrze że takie zawody odbywają się na torach gdzie żużel słabnie to w pewien sposób reklama dla miasta jak i klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod Ostrowem, na każdej imperezie żużlowej jestem od łańcuchów herbowych do ligowych meczy - bardzo, ale to bardzo mam bzika na punkcie Ostrovii :) choć już nie ma dalekiej drogi do meczu na miejskim ( bo 7 kwietnia mecz u siebie) to ja już nie mogę żyć bez tego ryku, zapachu spalonego sprzęgła i krzyków całego stadionu. To całe moje życie. Co do meczu Polska - Rosja. Na 90% bedę (na 100% nigdy się nie planuje bo to nie wyjdzie). Wynik 52:38. Tor do walki w Ostrowie zawsze był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też już nie wytrzymuje bez zapachu metanolu i ryku silnika, ale przede wszystkim bez mlyna.! Stal Gorzow .!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×