Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pestka

[dust2 only] Ban?

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy admin Patusia ogarnia czy teraz byle kto zostaje adminem servera? Nie zależy mi na tym aby grać na tym serverze,bo takich jest mnóstwo. Zalezy mi na tym aby zlikwidowac adminow,ktorzy rzucaja oskarzenia uczciwym graczom. Nie dopuszczam sie mysli kiedy wracam zmeczony z roboty,siadam do komputera i w chwili relaksu chce pograc w cs-a,a tu przyjdzie jakis laps i mnie zbanuje. wtf w takiej sytuacji? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt stary jestem żeby się kogoś prosić o unbana

 

 

Wiesz, w takim wypadku nie masz innego wyjścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po nicku 'Patusia' jak i po zachowaniu to jakieś dziecko max 15-20 lat,które w dupie było,gówno widziało,nie ma pojęcia jeszcze o życiu. Przynajmniej w grze może pozwolić sobie na więcej. 'Kozak w necie,gówno w świecie.

Prezedentem nie zostanie,a znajomych też takim podejściem nie zyska.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości sprawy Patusia to jest Ona a nie jakieś tam dziecko jak ty to napisałeś , i przy okazji opanuj się i swoje słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,zdania nie zmieniam na jej temat. 100% dziecko po tym co wyczynia. Nie dorzeczne jest to abym musial się tutaj rejestrować i tracić swój czas,bo ktoś się pomylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gościu, nie interesują nas Twoje żale, chcesz UB wrzuć SS'y i dostosuj się do wzoru, jeżeli nie masz takiego zamiaru, odejdź w ciszy. 

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,bo co może Cię innego interesować? Ty chyba zajmujesz się problemami,jeżeli nie to w ogóle się nie wypowaidaj,a skoro jesteś taki mądry to nie dawaj byle komu tytułu admina,wtedy nie bedziesz miał takich 'natrętnych' graczy na forum.

Życzę mniej takich problemów czego przyczyną są mało myślący ludzie.

Więcej przyjemności z gry.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadasz głupoty a między czasie wstawiłbyś już z 5 razy te ss. A nie wstawiając masz coś do ukrycia, także później obejrzę demko i wstawię na bl i ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam głupot. Sama prawda,a jeżeli chcesz porozmawiać w rl to jestem codziennie w Toruniu,nie miałbym daleko do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dzieciak. :D

Stary wyjadacz cs'a steam 2k12, 190 h przegrane, właśnie w tym momencie skonczyłem z Tobą pisał, idioto.

Ciao pestunia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz trochę na to z innej strony. Steam miałem 4 lata. Od paru miechów mam nowego,ale nie muszę sie Tobie tłumaczyć. Po głosie w cs-ie też mogę stwierdzić,że nie dorosłeś jeszcze Itek - pajacujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie dorzeczne jest to abym musial się tutaj rejestrować i tracić swój czas,bo ktoś się pomylił.

to po co sie rejstrowales i zawracasz du*e jak i tak nie chcesz ub ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie chciał to bym tutaj nie pisał. Powiedziałem,że mi nie zależy. Niech będzie co ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie chciał to bym tutaj nie pisał. Powiedziałem,że mi nie zależy. Niech będzie co ma być.

 

 

To po co ten cały temat ?  Wrzucasz ss'y i będzie ub proste. Chyba że jest tak jak up chłopaki pisali , ukrywasz coś i sam się plączesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×