Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym tutaj coś zanegować a mianowicie niesłuszne banowanie,możecie się doczepić ze pewnie chitowałem czy coś niestety was zawiodę i nie chitowałem mam steama i zostałem zbanowany gdzie dodatkowo NIE podano powodu bana.Chwileczke czyli administrator banuje kogo popadnie bo mu się tak podoba?Byłem lepszy to dostanę bana?Dlatego piszcie powody banów a nie banujcie kogo popadnie zostałem dzisiaj zbanowany przez "jestem hardkorem" nie napiszę o unban bo muszę mieć 20 postów wiec mój pierwszy znajdzie się tutaj...Proszę o unban za przeproszeniem opierdo*enie administratora i przyjżenie sie takim sprawom.Pozdrawiam.



Witam chciał bym tutaj coś zanegować a mianowicie niesłuszne banowanie,możecie się doczepić ze pewnie chitowałem czy coś niestety was zawiodę i nie chitowałem mam steama i zostałem zbanowany gdzie dodatkowo NIE podano powodu bana.Chwileczke czyli administrator banuje kogo popadnie bo mu się tak podoba?Byłem lepszy to dostanę bana?Dlatego piszcie powody banów a nie banujcie kogo popadnie zostałem dzisiaj zbanowany przez "jestem hardkorem" nie napiszę o unban bo muszę mieć 20 postów wiec mój pierwszy znajdzie się tutaj...Proszę o unban za przeproszeniem opierdo*enie administratora i przyjżenie sie takim sprawom.Pozdrawiam.

"nie napiszę o unban" chodziło mi tutaj o dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napiszę o unban bo muszę mieć 20 postów

 

 

Gdzie Ty to przeczytałeś... 20 postów trzeba mieć aby złożyć podanie o admina a nie prośbę u unbana, to byłoby nielogiczne przecież.

Nie wiem co ma do tego ten dział (pomijam, że jest on zły jeśli składasz skargę), prośby o UB należy napisać w dziale przeznaczonym do tego: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/53-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-screeny/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wrzuć archiwum ze screenami na speedyshare.com i zastosuj sie do wzoru poprzez edycję tego posta, a moderator przeniesie go do odpowiedzniego działu ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zrobiłem ci ss . Zabronisz mi ??? widziałeś mnie za ścianą i mnie zabiłeś . Wrzucisz ss dziś albo brak ub .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×