Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PlastikowaMacica

[TP] PlastikowaMacica

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie dziury w calym. Zalamania grafiki sa na kazdym z 3 ssow. Mam poprostu problemy z karta graficzna dlatego musze grac teraz w cs bo poprostu karta mi nie wyrabia. Zólte kropki naprawde nie potrafie tego wytłumaczyc o co moglo chodzic. Weszlem na serwer aby pograc po czym dostalem bana. Gdybym byl winny to nawet bym nie pisal prośby o ub. Nie znam sie na garfice komputerowej nie potrafie przerobic ssa. Po za tym na 3ss gosciu ktory biegnie jest calkiem normlany nie ma na nim zadnego znaczka z wh albo ab. Odbanujecie albo nie zobaczymy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w zdaniu "Odbanujecie albo nie zobaczymy!" jest grożba ? Poprostu pisze prośbe o ub bo musze grac w cs bo karta graficzna nic innego nie uciagnie. Nie pisalem bym nawet prośby o ub gdybym naprawde hackowal. Gralem na tym serwie 30 min doslownie i dostalem bana a serwer byl calkiem fajny. Wiec dlatego pisze "Odbanujecie albo nie zobaczymy!" poniewaz jest wiele innych serwerow nie bede po tym plakal :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiają mnie te żółte kropki na 1 ss'sie

Myślę że są to łuski.

 

UB

 

@edit: otwieram na życzenie admina

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuski tak nie wyglądają a przez włosy tego typa przebija kolejna kropka taka sama jak reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko z gry i w danym momencie za ścianą nie ma nikogo, a ustawienie skrzynek również nie pasuje do tych kropek. Także zostaje UB.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×