Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zolty

Skarga na Admina Rashid

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak grałem sobie na waszym serwerku :))    Gdy mnie zabił rashid ( fartem ) napisałem do niego ze jest fartem moim zdaniem to nie jest zadna obraza . A on odrazu do mnie to nie ja jestem fartem tylko ty jesteś botem i powiedział zebym kupił sobie steam bo on z ns nie gada . Ja do niego napisałem ze ci co mają steam i tak piszą własnie są ciotami , i za to dostałem bana. Rashid jak jestes taki kozak kup mi steam  bo ja nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na takie gówna i będę chciał z tobą rozmawiac kiedy mi sie będzie chciało a nie jak ty masz steam to z ns nie gadasz ogarnij czlowieku...   Pozdrawiam Fellowes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest skarga? hahaha Czyli mam rozumieć, że przyznajesz się do tego, że napisałeś, że jestem (niby) "ciota" (wpisz sobie w wikipedii albo w słowniku poszukaj, bo w realu mnie nigdy nie widziałeś i napewno nie spotkasz).

Rashid jak jestes taki kozak kup mi steam  bo ja nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na takie gówna

To może odpuść sobie granie na tym serwerze, co?

 

Gdy mnie zabił rashid ( fartem )

Fartem to ty head'a dostałeś, bo jakiś scorlling odwalałeś, a i tak bym cie zabił..

 

 

bo on z ns nie gada

A prawda, traktuje ich troche jak takie plebs na serwerze, ale prawo głosu i zgłaszania czita to oni u mnie jeszcze mają ;). Szkoda gadać :-D, pozdro.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia i bez żadnego spamu powinnobyc żałosny powod dajesz "dostales bana za slowo ciota" a to jets obrażliwe slowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do niego napisałem ze ci co mają steam i tak piszą własnie są ciotami , i za to dostałem bana.

To chyba nie jest dziwne?

 

Jednak, Ra$hid nie przesadzaj. ;) Pamiętaj że jest to serwer STEAM/NS i nie jest to miejsce na docinki na jakiej platformie ktoś gra. Nie szukaj zaczepki na serwie.

 

Close

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×