Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram już na tym servie od ponad 6 miesięcy (moje nicki to :][_,([])][_, , PanTadeusz<TT>, MinetaPower, YEEBAQ)

Sprawa wygląda tak: gość o nazwie GruzLi wbija odpalony na server nakurwia wszystko co się rusza na speed hack-u i aim-ie, niby nic dziwnego ale

ilekroć jakiś adm jest na servie to go zaraz banuje ale żeby tego było mało to gość (z zegarkiem w reku) po ok 1minucie jest spowrotem i nakurwia ponownie. Myślałem że zaraz mu się znudzi ale on kurwa 250 fragów zdobył i ma 35 death-ów

Ta sprawa już mocno zaczyna mnie wkurwiać.

 

Demka nie ma co wstawiać bo to ewidentnie widaćże ma haxy

a z  IP: jest wielki chu. bo to dziecko neostrady

 

Ps. admini są w tej sprawie bezradni więc zwracam się do H@

Bo nie da się normalnie grać

 

Myślę ze wszyscy gracze się pod tym podpiszą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak potwierdzam... sam mu dałem kilka aktywnych -,-

Nie ma co go banować, szkoda tylko klawiatury, lepszym rozwiązaniem jest zabijanie go (amx) co rundę od razu po spawnie. Tylko co zrobić kiedy admina nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak, tak potwierdzam... sam mu dałem kilka aktywnych -,-

Nie ma co go banować, szkoda tylko klawiatury, lepszym rozwiązaniem jest zabijanie go (amx) co rundę od razu po spawnie. Tylko co zrobić kiedy admina nie ma?

WŁAŚNIE I OTO JEST WŁAŚCIWE PYTANIE. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało by rady dać mu bana na config lub coś innego zrobić ? Bo, gdy admina nie ma może sobie czitować ile wejdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dało by rady dać mu bana na config lub coś innego zrobić ? Bo, gdy admina nie ma może sobie czitować ile wejdzie .

 

Jak dostanie bana na config usunie go i wejdzie ponownie. Lepsze byłoby rezerwacja nicku , tylko nie wiem czy Petrus by się dał przekonać do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dostanie bana na config usunie go i wejdzie ponownie

 

 

Nie jestem taki pewny, aby wpadł na ten pomysł.

 

 

Lepsze byłoby rezerwacja nicku , tylko nie wiem czy Petrus by się dał przekonać do tego.

 

To też nie za bardzo, bo wystarczy, że zmieni nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby w tej sprawie wypowiedzieli się Petrus i UB support zobaczymy co oni na to ;P



Jeszcze lepiej gość już jest 1 w top15 nice :D



Sorry nie topka tylko Psychostats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz opcję "Zgłoś citera online" :D . Albo kup CS'a oryginalnego (nie Steama :P ) i dodaj wszystkich adminów ;) Zawsze jakiś West czy inny Gumowy wbije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz opcję "Zgłoś citera online" :D . Albo kup CS'a oryginalnego (nie Steama :P ) i dodaj wszystkich adminów ;) Zawsze jakiś West czy inny Gumowy wbije :D

 

Nie no kurwa pewnie będę kupował oryginalnego Cs-a przez jakiegoś cziterskiego pajaca,masz ty mózg gumowy??

aha czyli jak chce zagrać to mam pisać do wszystkich adminów

żeby siedzieli na tym servie bo ja chcę sobie pograć (bo jak dostanie bana to zaraz wbija na serva ponownie ) ???

Ja szczerze nie wiem gumowy jak ty dostałeś tego admina :D:P

 

Dobra nie spamujcie już (chyba że macie jakiś konkretny pomysł) bo niektóre wasze wypowiedzi trochę haczą o żarty, czekamy na wypowiedz UB supp. i Petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, nie da się nic zrobić.

 

Gość ma zmienne, więc z banów nic sobie nie robi. Można oczywiście zarezerwować mu nick, jednak prawdopodobne, że powróci na innym, bo tak się u nas "zaklimatyzował". Jedyna opcja, to ban na zakres, jednak to nie przejdzie, ze względu na odseparowanie zbyt wielu innych, czystych graczy od serwera.

 

Podsumowując, rada Gumowego była najtrafniejsza, jak typ wbije na serwer, napisz na to gg a ktoś się powinien zjawić i go zbanować, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×