Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Klaqson.

Pisanie o odpalencach na say

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja by była taka aby można było karać hraczy za pisanie na say'u o graczach np.

Kowalski:klaqson ma wh

i w tym momencie admin by banował takiego delikwenta , ban na okres hmm 4 h
i oczywiście często by się pojawiał komunikat

"Cheaterów zgłaszamy tylko i wyłącznie na u@, kto tego nie przestrzega ban -4h" coś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i w tym momencie admin by banował takiego delikwenta , ban na okres 4 h i oczywiście często by się pojawiał komunikat

 

Dobrze się czujesz ??? 4 h  . Ty wiesz ile było by skarg za to na forum . To już lepiej dać kick ban to ostateczność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. niektorzy gracze nawet nie wiedza jak napisac do @ na serwerze wiec to byloby glupie i mysle, ze wiele skarg by sie posypalo.Krotko mowiac NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz banowac ludzi za to, ze pisza to na say'u ? wez przestan.. zbanowalbys tak kilku graczy to i liczba ludnosci by spadla na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

choć nie wiem czy tu sie wlg liczy moje zdanie

 

Jak narazie to takze jestem zwyklym graczem ale mysle, ze zdanie liczy sie kazdego kto gra na tym serwerze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Nie wiem czy pomyslales @Klaqson. ale wiekszosc graczy pisze na say o cziterach, a Ty chcialbys banowac za to na 4 h? Gratki.. Przez Twoj glupi pomysl serwery swiecilby jeszcze bardziej pustkami niz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra bez kitu może pomysł nie był najlepszy ale chociaż niech jest komunikat że pisanie na cheatach na say jest zakazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci przeszkadza pisanie na say o czitach? Pewnie nie raz zdarzylo Ci sie nie zauwazyc co pisza gracze na u@, a jak pisza na say'u po kilka razy to ktos z adminow w koncu zauwazy i pojdzie na specta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko graczy byśmy stracili. Również na nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprawa wyjaśniona, także jak będziesz widzieć, że ktoś piszę na say i odstrasza czita to go poprostu kicknij. W tedy będziesz mógł zbanoawć czita, a gracz zapewne nawet nie napisze skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×