Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Eldoon

Nowa klasa - zloty wojownik

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Złoty wojownik

klasa:PREMIUM

Opis: bron: ak47+30dmg z niego,deagl

          hp: 100

          szybkość: normalna to jest chyba 0 jak sie nie myle

        

:ziom:

 

LIKE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klas PREMIUM jest 4 i myślę, że starczy poza tym tą klasą i tak by nikt nie grał ... Więc ja na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA NIE!

Klas premium jest 4

Będzie trzeba za premke płacić więcej

na pewno nie wiecej.

 

klasa za słaba jak na premium. Wg. mnie.

Poczekam jeszcze na opinie innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma byc prem to ok 150 hp na start bo tam za mało jest . A i myślałem jakąś drugą broń dać tej klasie . Tam jest +30 dmg to można dać ok 40 . To moje skromne zdanie :) .

Pozdro

 

Jak to ma byc prem to ok 150 hp na start bo tam za mało jest . A i myślałem jakąś drugą broń dać tej klasie . Tam jest +30 dmg to można dać ok 40 . To moje skromne zdanie :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo przepraszam ja nie gram jakimś badziestwem ja gram Lekkim Żołnierzem . Jak widzę GRINGO to on dostyć często gra snajperem . A tak ti na prawdę nikt nie gra innymi klasami .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że klasy ze zwiększonym dmg'em nie przejdą - od tego właśnie macie itemy. Równie dobrze, mógł ktoś wymyślić sobie klasę, która ma 1/4 na odbicie pocisku, awp 1/1 czy tam jakieś inne ulepszenia. Klas jest sporo, a że większość sugeruję się wyborem klasy przez większość graczy to już ich strata. Osobiście gram kilkoma klasami i nie narzekam. - Snajper, rebeliant i policjant ( zdarza mi się również czasem grać komandosem czy po prostu 4fun zmieniam na jakąś mało używaną). Moim zdaniem, nie umiecie wykorzystać potencjału innych klas, a na serwerze pojawił się pewnego rodzaju stereotyp, że jeśli nie szturm czy policjant to już klasa jest gówniana... 

 

Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsens . pomyślcie . typek bije normalnie na tej klasie po 50/60 dmg . dajmy mu conana . bije już 100 dmg . GRUBA przesada . Stanowcze NIE . To jak m4 1/2 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona, klas jest wystarczająco dużo, lepiej je ulepszyć, niż tworzyć nowe.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×