Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Limitless

amx_spectate

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy plugin jest na serwerach, czy go nie ma, ale z tego co zauważyłem admini go nie używają.

Co on daje?

A no bardzo dużo, ponieważ gdy admin wpisze komendę "amx_spectate" w konsoli, zostaje przypisany losowo do TT lub CT, lecz nadal jest na spectate, dzięki temu jakaś część cziterów, nie widząc nikogo na spectate nie boi się czitować. Bardzo przydatny plugin, jeśli H@ zadecyduje by go używać na serwerach a będzie miał problem ze znalezieniem go, mogę pomóc.

Taka moja mała opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin na serwerach jest od dawna i każdy lepszy Admin o tym wie. Amx przypisuje Cię do drużyny, w której byłeś ostatnio.

 

Podsumowując temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten szczegół. Postaram się przekazać tę informację pozostałym adminom i zachęcić ich do częstszego używania tej komendy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Amx przypisuje Cię do drużyny, w której byłeś ostatnio.

 Fail, przypisuje do byle której ;)

Jeśli macie problem, że po wpisaniu komendy nie da się wrócić do żadnej drużyny i trzeba przenieść z amx'a lub zrobić reconnect to najpierw wejdźcie na spec, a później wpiszcie komendę :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo przydatna komenda, korzystam z niej czesto i ulatwia mi wykrycie odpalencow, bo chet sie slabo ukrywa ;))

Polecam wszystkim xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×