Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Drew Stratford

[DM+BF2] Quattu

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sie wypowiem w tym temacie, bo ślepota częsci ub suportu mnie aż dobija i odstrasza od serwera.

Sytuacja z niewidzialnymi każdy na tym serwerze powie sobie szczerze że jeżeli byście dobrze sie przyjrzeli  to widac zarys modelu nie ważne gdzie on jest wystarczy troche spostrzegawczości.

co do sytuacji 13:32-13.35 to nie rozumiem gdzie tu sie wh doszukiwac skoro każdy tam  widzi gracza w ct. co do reszty to mam takie samo zdanie jak GRINGO ponieważ akcje te są czyste.

tylko ludzie którzy nie ogarniają albo mają układy na tym serwerze widzą cos w tym dziwnego.

Edytowane przez gamjot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

GRINGO, ja nie chcę żebyście myśleli, że ja go oskarżam, że Quattu ma na 100% wh, mogę się mylić. Ogarnąłem demko dodane w temacie i to moje i się okazało, że mogę się mylić na jakieś 90%.

Quattu zwracam ci honor ;). Nie gniewaj się Quattu, bo muszę być lubiany przez całego CoD'a.

I mam taką propozycje, dajcie UB Quattu, na czas tej "rozprawy". Niech sobie chłopina zagra. Poozdro. Quattu koxie. Tak samo Baku:S miał ale się przezwyczailiśmy.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu ostatnio ale skusiłem się na obejrzenie tego demka,bo parę razy mu się przyglądałem.Wniosek z tego wyniosłem taki że muszę przyznać racje Gringo bynajmniej ja wspomagaczy na tym demie nie widzę.Drew grasz na dm już długo takich akcji jak on miał to jest na pęczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gratulacje wszystkim tym którzy nie widzą WH, tam gdzie ono jest 

 

Zauważ, że Ci gracze to Puma, IllBeatU i Cakegreedy - 3 gracze NS, którzy tu udawali znachorów. Ciekaw jestem czy któyś z nich obejrzał demko - uprzedzę ich odpowiedz, NIE -a to dlatego, że demko oglądać mogą gracze z "Server protocol version 48" czyli gracze STEAM. 

 

@WestCoast Customs - wielki znawca, który nie zobaczył nawet demka, bo gra na NS :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Cake ty się ciągle podlizujesz ;p Choć wiem że twoja opinia często spowodowana jest presja Piumy ill'a czy westa ;p A każdy ma prawo się mylić błądzić rzecz ludzka w końcu ;p 

P.S  mówiąc Westa mam na myśli WestCoast Customs wybacz West że używając skrótu używam twojego nicku 

Edytowane przez Quatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były też akcje Quattu z niewidzialnymi- np. rats stoi na drugim końcu mapki i co ? I head shot u kolesia na tajsie. Wpisuje komende amx_32bit quat - po pewnym czasie pisze że test wyszedł pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quattu nie podlizuje xD. To wszystko przez Pume i tyle. Na stos z nią. :D. Quattu ale serio pograałbym z tobą,bo fajnie się z tobą gra, mam podnietę jak cię zabije. xD. Aha i złóż podanie na adma to się odczepią. WestCC. Myślisz że po co on wydawał kasę na Cipy, premium. Quattu potrafi grać albo ma dobre słuchawki.

PS. Moge robic bledy bo pisze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Wojciu tu muszę podać 1 fakt. Czasami jest jak z tajemnicą ninji że jak nie zmienisz broni to kolesia widać. A powiedz co mam robić widzę gościa normalnie jakby nie miał zabijam to chyba logiczne tak? I od razu mam wh niby mimo że w następnej rundzie perk działa jak należy. Więc nic nie poradzę że np na 1 runde ktoś ma buga o.O

P.S jeśli masz na myśli jakieś sytuacje gdzie ktoś ma tajsa np 2 już runde to coś ci powiem:

1)Gdy strzela łatwo wykryć 

2)Gdy kupi redbulla słychać kroki

3)Jak przejedziesz celownikiem niejednokrotnie pokazuje podpis gracza ;)

Edytowane przez Quatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, że zrobie lekki spam, ale ja opisując demko creazyyBM jakoś mogłem je odtworzyć na ns v32 o/ 
 

ps. ma ktoś może z Was jakieś dobre "wuha" do oceny demek działające na steam po aktualizacji (bez przywracania starej wersji)? Najlepszy był X-spectate, ale cóż zrobisz .. kochane valve :cry:

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Quattu napisałem wyraźnie tajson, co do ninji to widać cień i w ogóle... Ale koleś kampi na kucaku, nic nie robi, a ty z drugiego końca mapki go zabijasz... To jest podejrzane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jeszcze raz ale teraz nie uruchamiałem x-spectate i faktycznie widać podskok.

Co do reszty tego co rozpisał Dru, są jakieś minimalne uwagi ale ma 100% bana bym nie dał.

 

Żeby nie przedłużać

Bana ściągam, a jeśli ktoś ma jakieś uwagi to śmiało może wstawiać dema do działu BL. Tylko żeby tym razem były soczyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×