Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quatu

[Call of Duty] Ub Quattu

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Quattu
Serwer:CoD
Twój SteamID:
Twoje IP:46.151.23.2
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):12:56 09.06.13
Powód bana:http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26890-quattu/&do=findComment&comment=121855
Nick Admina który zbanował:Drew Stratford
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://173653.hltv2....-1370776560.zip

1:48 celownik na modele (slomo)

2:14 patrzy na model

2:55 trochę za szybko w tego niewidzialnego (wchodze widać cien wale nie wiedziałem że szybka reakcja to haxy o.O)

11:22 - jedna z lepszych - śledzi celownikiem CT ale mu uciekł (slomo) (TU troszke się uśmiałem ide patrze w to okienko spoglądam na prawo widze plecy przeciwnika i to znaczy że odpalony jestem ??..)

12:42 spojrzał

12:46 - widział gościa za skrzynką (Widział gościa Drew jak idziesz bananem to ty zawsze wiesz że nikogo nie będzie za skrzynką i patrzysz wprost?)

13:23 (PERŁA !) tu sie spalił (TU sie spaliłem taak na prawde! przede mną idzie 3 moich więc bez sensu było iść z nimi obróciłem sie do tyłu bo jak wiadomo przeciwnik respi się wszedzie i dla cb to hax miło ale popatrz że jest coś jak minimapka i niektórzy myśla podczas gry i patrzą za plecy też..)

 

Drew widać że coś nie do końca obiektywnie to oglądałeś i wszędzie widzisz haxy u mnie. No trudno możliwe że tak działa na Cb presja Westa IllBeatu i Pumy. Prosze o oglądniecie tego demka i zanalizowanie przez innych członków UB Suportu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bez szans. :)

 

To demko jest niepodważalne, popełniłeś błąd wbijając z wh na DM, gdyż tam nie gra się jak na COD. Właśnie jak wspomniałeś przeciwnik respi się i jest wszędzie, grając z wh, nie sposób powstrzymać instynktownego ruchu ręką, gdy "zobaczysz" kogoś za ścianą. Ostrzegałem że mam Cię na oku, a teraz niestety premka na CoD się zmarnuje. ;)

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×