Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Scoll :)123

[DM+BF2] SS Scoll :)

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim coś dopisałes w paincie, data modyfikacji innego się nie zgadza, przekombinowałeś z nimi.

 

Wstaw oryginalne niezmodyfikowane w żaden sposób, albo nie wydam ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No weście dopisałem bo ten pocisk wyglądał jak TT nie mam tamtych bo usunołem odrazu nie mam hacków żadnych nigdy nie grałem na hackach i teraz też nie bede jestem uczciwy please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim coś dopisałes w paincie, data modyfikacji innego się nie zgadza, przekombinowałeś z nimi.

 

Wstaw oryginalne niezmodyfikowane w żaden sposób, albo nie wydam ub.

Chyba nie do końca zrozumiałeś :) co pisze Dru, nie ma wyjątków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam nie posiadam oryginałow ,zresztą nie zalezy mi juz mam to gdzies prosilem  was tyle czasu staralem sie i wszystko na nic po prostu admin drewstadford  to  dziecko 14 lat które nie potrafi się pogodzić z tym że ktoś jest lepszy od niego bahor i tyle. 

Jego rozumowanie to : zabił mnie to już hacki ma ,leci banik nie nawidze takich ludzi kiedyś sam widziałem zbanował z 7 osób wciągu 6-7 min ponieważ gracz zabił kogoś lub jego z hs oraz ktoś miał staty 32 kille i 16 dead to już banik leci ponieważ drew stadford staty prawie zawsze ma 16 kill 32 dead więc jego zdaniem to nie możliwe mieć tak dobre staty to musi mieć hacki i nie ma bata 

 

Powiem tyle dacie mi UB to fajnie bede grał dalej uczciwie jak grałem do tej pory nie dacie trudno mam to gdzieś bardzo lubie ten serwer wręcz uwielbiam bo ma to coś czego inne nie mają ale ma jeden minus adma dajecie dzieciakom lub osobom starszym po dwadzieścia pare lat które się zachowuja jak dzieci PS. dla wszystkich nie douczonych w cs na niewidce widać stop i słychac was a jak uderzysz kogoś z noża to robisz się niebieski przez pare sekund wiec to nie aim lamusy i na wh nie widac ludzi na niewidce to tyczy sie głownie gracza o nicku DrewStadford który nie umie rozróznic kto ma hacki a kto nie tylko daje bany jak leci Proszę o zabranie mu administratora choć i tak pewnie ma prośba nie zostanie wysłuchana a Ub i tak nie bedzie ale ban był niesprawiedliwy i nie słuszny  to tyle prosze o szybką wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jego rozumowanie to : zabił mnie to już hacki ma 

Człowieku, nie masz pojęcia o moim rozumowaniu, więc nie zabieraj głosu z łaski swojej.

 

 

kiedyś sam widziałem zbanował z 7 osób wciągu 6-7 min ponieważ gracz zabił kogoś lub jego z hs

Skoro żadna z osób nie złożyła odwołania od bana, to chyba oznacza że nie jestem taki słaby w te klocki, jak mnie pochopnie oceniasz, co... ?

 

 

ponieważ drew stadford staty prawie zawsze ma 16 kill 32 dead

Ty mnie chyba nigdy w grze nie widziałeś...

 

 

Podsumowując: Żegnam z sieci papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×