Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Scoll :)123

Prośba o UnBana Scoll :)

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój nick w grze to scoll :) grałem sobie dzisiaj spokojnie baz haxow jak zwykle a że zabiłem trzy razy admina to oczywiscie ban przepraszam , że nie wrzucam ss no ale usunołem zaraz po wrzuceniu w poprzednim temacie:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27140-ss-scoll/

 Admin stwierdził że screeny są modyfikowane ponieważ w jednym dopisałem coś ponieważ pocisk z p90 wyglądał jak bym miał WH a niemam, więc dopisałem żeby nie było nie potrzebnych konfliktów z admem. Jesli dalibyście mi szanse na poprawe a znów dostałbym bana bez powodu obiecuje odrazu wrzucić ss bez przeglądania i modyfikowanie. 

Wiem że moze to być trochę dziecinne ale nie mam więcej pomysłów a bardzo lubie grać na tym serwerze.

Proszę drogą administracje o ponowne rozpatrzenie UB.

Przyjżyjcie się dobrze tym ss i zobaczycie nic tam nie ma.

Jestem uczciwym graczem który ma swoje zasady więc proszę o uczciwą i rozsądną decyzję i bez zbędnych komentarzy typu ,, to nie koncert życzeń `` .

Jeśli prośba nie zostanie wysłuchana zanajde sobie inny serwer trudno ale ten jest jak dotąd najlepszy jak dla mnie więc ponownie proszę o UB :) :) :) :) :):D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ iż gdybyś w tej chwili dostał UB nie byłoby to sprawiedliwe w stosunku do reszty osób które modyfikowały ss'y, tak więc moim zdaniem UB nie powinno być, a ty będziesz miał nauczkę na całe życie by nie modyfikować ss'ów grając na innej sieci. Tą wiedzę możesz przekazać swoim kolegom, dzieciom i wszystkim innym, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem po co usunąłeś oryginalne ss-y. Nie trzeba było ich nawet otwierać bo z tego co widać to je trochę przerobiłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale posłuchajcie nawet jesli to w aimie widac taki kwadracik ta broni a wh byliby na scianach ludzie i bron bylaby przeswietlone takze nie moglem garc na hackach gdyz tego nie daloby sie przerobi a co do modyfikacji to tylko napis prosze wrecz blagam ja uwielbiam ten serwer gra tam ze mna kolega i chcialbym tam grac prosze o Ub nie zrobilem nic zlego tylko napis a hackow lub cheatow to juz napewno nie mialem



prosze o wyrozumialosc nie znajde drugiego takiego sewera prosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Primo: Ortografia się kłania

2. Primo: Nie rozumiem co napisałeś

3. Primo: Po co usuwałeś SS'y, skoro "rozprawa" dla ciebie się nie skończyła i chciałeś złożyć odwołanie od Bana

Yy... nie wiem czy jest więcej Prim, ale co tam ;D

4. Primo: Tak, drugiego takiego serwa nie znajdziesz

Podsumowywując: Nie masz żadnych dowodów na swoje uniewinnienie więc UB raczej nie będzie.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG 

1 Primo : Pisałem na szybko 

2 Primo : nie jestes admem więc proszę niech admini sie wypowiedzą

3 Primo : Nic nie ma na tych ss`ach co wrzuciłem a przerobic z aima czy wh jest prawie nie wykonalne bez profesjonalnego sprzetu 

4 Primo : nie wiedziałem ze nie mozna modyfikowac 

5 Primo : wiem ze nie zajde innego takiego serwa bo ten jest naj w calej polsce ;) LIZUSEK xD ze mnie wiem ;)

6 Primo : Naprawde nic nie mam wiec blagam dajcie mi UB bo nic nie zrobilem a tymbardziej nic nie mialem 

7 Primo : wiem ze to nie sprawiedliwe wobec innych ale chyba raczej w 5 min bym nie zdarzył zmodyfikowac zeby nie było widać 

 PROSZE PROSZE PROSZE BLAGAM O UB NIC NIE MAM JESTEM UCZCIWY BLAGAM O UB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×