Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Scoll :)123

dalszy ciag

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie posiadam oryginałów 

Poza tym 1 temat jest zamkniety o.O 

 

Powtarzam nie wiedzialem że nie można modyfikowac a po za tymn to tylko napis na jedym z ss`ow ludzie bez przesady taka awantura o jeden napis nie mialem pojecia ze nie wolno bo najpierw napislem na ss`sie  a potem przeczytałem regulamin  Blagam nic nie mam nic nie miałem i nic nie bede mial co mam jeszcze zrobic zebyscie mi uwierzyli bylo by widac kolo celownika modyfikowany kwadrat przy celowniku lub na scianach cos a tam nic o co ten cały problem bo ja nie wiem co musze jeszcze zrobic aby dostac UB naprawde nic nie mialem sami zobaczcie na tych ss tam jest tylko napis i nic wiecej ;( -,- prosze jeszcze raz o rozpatrzenie UB poniewaz naprawde nic nie mam i nic zlego nie zrobilem ;) ;) ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostane UB trudno ,ale w cs juz nie bede gral bo nie znam innego serwa a kumpel mówi ze on na innym grac nie bedzie więc prosze naprawde nic nie mam dajcie mi UB 



to co ja poradze tamte sa zamkniete o.O



Posłuchajcie naprawde lubie ten serwer i jesli moge cos zrobic w ramach przeprosin za modyfikowanie to powiedzcie bo naprawde bardzo chce grac tutaj a poza tym jesli gral bym na hackach to nawet bym ss nie wrzucal tylko znalazl bym inny i znowu banik itd. nie wiem moze moge zrobic jakas reklame i wrzucac ja na inne portale albo cos prosze dajcie mi szanse



refresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie było by fair inni modyfikowali i dostawali perma więc Ty też dostaniesz Twój błąd bywa nie trzeba było ich wgl otwierać moim zdaniem temat jest do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniwaz gdy pocisk z P90 wystrzelil na sciane wygladalo to podobnie do TT i chcailem uniknac konfliktów z admem wiec tak zrobilem ale nie wiedzialem ze nie wolno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo tak wygladal tt czyli terrorysta o.O 



wiecie co teraz to wygląda tak że ja bana dostałem za modyfikacje ludzie skupcie sie na powodzie bana jak dla mnie to wyglada tak : 

 

Admin przegląda uwaznie ss i stwierdza nieczego tu nie widze dobrze UB 

A nie o jezu on zmodyfikował trzeba mu dac perma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha jeszcze bezczelnie kłamie , bot jeden ! tak ładnie, ładnie zamalowałeś miszczu painta ..

9zo.png

a tu jego "oryginał" ..jw6j.png

 

 

papa ;** cziterku - jak ja nienawidze takich, że jeszcze na forum kłamie ..

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamalowałeś gościa w paintcie, którego było widać przez ścianę, bugu Ty mój ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem, żebyś wrzucił oryginalne ss w swoim pierwszym temacie, a nie zakładał kolejne. W tym momencie będzie warn dla Ciebie. Jeżeli założysz jeszcze jeden temat z odwołaniem, zostaniesz usunięty z forum.

Jeżeli nie potrafisz raportować swojego tematu, żeby został otwartym to informuję Cię, że już go otworzyłem i czekam 2 godziny na wstawienie oryginałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×