Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

[Call of Duty] NWM

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: WestCoast Customs
Nick cheatera:

1. !$KR4

2. BaykerovskY<zamyka ten temat>
Serwer: CoD
Data + dokładna godzina:około: 13:25
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):

1. 83.30.218.45:27005

2. 83.30.218.45:34849

 

Demo: http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1306281325-de_westwood_big-1372418700-1372420200.zip

 

Dziś na Westwood'zie Big miałem ninje i skampiłem się na chwile w jednym miejscu. Nagle dostałem head shot'a od gracza: !$KR4

Spytałem się go skąd te info? On odpowiedział mi, że obok niego siedzi brat na laptopie i mówi mu gdzie kto stoi.

 

Z tego co wiem to jest to karalne banem tak jak WH ;\

 

Sory nie powiem w której to dokładnie było minucie bo jestem NS i nie mogę oglądnąć demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I$KRA na eldorado był w ct aj w tt jak szłem przez takie przejscie z respa u tt zeskanował mnie awp przez płot i jeszce walnął heada,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem to jest to karalne banem tak jak WH ;\

Regulamin mówi co innego... 

13. Dawanie infa na admin chat u@, steam itp - min - 1h

 

Sory nie powiem w której to dokładnie było minucie bo jestem NS i nie mogę oglądnąć demka

Wystarczy chcieć. Myślisz, że jak teraz (po aktualizacji cs'a ~ 14.02.13r.) admini oceniają demka. No odpalają ns, wujek google, "cs 1.6 wh opengl",  download i jedziemy :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demku i tak nic konkretnego nie ma, jeśli chodzi Ci o tą akcję w minucie 12:30, to wystarczy, że przeleciał celownikiem i od razu wyświetliła mu się nazwa przeciwnika więc strzelił. Kolejną akcją która mogłaby być myląca jest 17:10, gdzie idealnie wyczekuje na przeciwnika wychodzącego z podziemia, gdyby nie fakt, że chwile przed tym słychać go gdy macha kosą i biegnie na pełnej.

Podsumowując na demku nie ma nic, nawet jeśli sobie podpowiadali to są tacy słabi że i to im nie wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×