Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Davis

Czy to koniec Chrisa Holdera?

3 replies w tym temacie

Recommended Posts

538c95b1c2c640515422793aacce328e.jpg

 

 

Niezwykle pechowo zakończyło się piątkowe spotkanie angielskiej Elite League pomiędzy Poole Pirates, a Coventry Bees. W ostatnim wyścigu wieczoru przy prowadzeniu „Pszczółek” 43:41, groźny upadek zaliczył Chris Holder. Jak się później okazało Australijczyk doznał urazu ramienia i biodra. Operacja odbędzie się dziś rano w szpitalu w Coventry.

- Operacja odbędzie się rano. Chris doznał kilku złamać w okolicy biodra. Nie wiem jeszcze na jaki zabieg zdecydują się lekarze odnośnie kontuzjowanego biodra Australijczyka. Decyzja w tej sprawie ma zapaść rankiem.  Jeśli chodzi o kontuzję ramienia to podobny uraz z jakim zmagał się ostatnio Darcy - mówi na gorąco Neil Middleditch, menadżer Poole Pirates.

- To olbrzymi cios dla Chrisa Holdera. Niezwykle udane zawody zakończyły się tak bolesną kontuzją. To po prostu bardzo nieszczęśliwy wypadek jakie czasem zdarzają się w speedway’u. Przebywa w szpitalu w Coventry i jest w dobrych rękach. Tam zostanie otoczony świetną opieką medyczną - zakończył Middleditch.

 

 

Upadek Chrisa Holdera doprowadził do tego, że w tym sezonie możemy go już nie ujrzeć na torach żużlowych. A co będzie dalej z karierą? Czy dojdzie do najbardziej katastrofalnej rzeczy jaka może być, czyli długa przerwa Holdera. Jak sam Australijczyk podaję na swoim profilu twittera, obiecuje, że jeszcze powróci. To jednak nadal smutna informacja dla fanatyków z Torunia, to zdecydowanie przekreśla ich szanse na zdobycie DMP w 2013r.

 

Wracaj do zdrowia Mistrzu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Nie, to koniec Apatora Toruń.

 

@edit, modlmy sie by falupas nie zdobyl mistrzostwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

No niestety to koniec naszego klubu w tym roku, co najgorsze mamy pecha od paru lat. Widać, to nas nie omija, największy duch drużyny odpada. W zasadzie tyle widzieli DMP w tym roku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×