Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mat0507

Gdzie sa admini

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem poruszyc temat gdzie sa admini ? juz wielokrotnie bylo pisane o tym na forum ale jakos nie widac poprawy. Pojawili sie nowi gracze na serwie a co za tym idzie tez i cheaty. Od czasu resetu nie da sie grac bo za kazdym razem jest jakis odpalony a adminow jak nie bylo tak nie ma. Jesli chcecie aby ktos gral na tym serwie to musi byc jakis admin bo jesli nie to trzeba bedzie zrobic tak jak wiekszosc stalych graczy czyli po prostu przestac grac. Wiem ze zaraz bedziecie pisali ze cheata mozna zglosic na forum i takie tam ale jak ktos wchodzi na serw to chce sobie pograc a nie siedziec na forum. Admin powien byc na serwie a nie na forum i czekac az go sie zawola bo co to za admin. Jesli juz ktos dostal adma to powinien wypelniac swoje obowiazki a nie olewac. Tyle ode mnie mam nadzieje ze sie to poprawi i zas bedzie sie dalo grac jak przed resetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podanie złożył własnie WestCoast Coustoms, więc admin bd, co nie zmienia faktu że np. Bakus nie wbija... jak narazie widzę tam tylko GRINGO .

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od dłuższego czasu widze małą aktywność adminów... ;\

Mam nadzieję że jak zostaniesz adminem to to zmienisz :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale każdy admin jest człowiekiem i nie będzie siedzieć na serwerze 24/7. 


 

Ja też od dłuższego czasu widze małą aktywność adminów... ;\

 

Od czasu resetu nie da sie grac bo za kazdym razem jest jakis odpalony a adminow jak nie bylo tak nie ma. Jesli chcecie aby ktos gral na tym serwie to musi byc jakis admin bo jesli nie to trzeba bedzie zrobic tak jak wiekszosc stalych graczy czyli po prostu przestac grac

 

Zawsze można napisać  tutaj --> Blacklisted - Zgloś Czitera

Lub przez alarmowe gg

Jesli juz ktos dostal adma to powinien wypelniac swoje obowiazki a nie olewac.

Jak już pisałem nikt nie jest robotem. Chyba że jesteś maniakiem cs-a (nie obrażając nikogo)  to proszę bardzo złóż podanie i się wykaż chodź w małym stopniu 

Skoro tak to grasz na aktywnym, wiec i tak ub nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem maniakiem cs-a a podania nie zloze bo nie mam steama. Jesli ktos jest admem to powinien sie zainteresowac co sie dzieje z serwerem bo taki jest jego obowiazek, nie mowie ze ma siedziec 24/7 po brzeciez adminow jest duzo i nic sie nie stalo jak by chocia jeden wszedl od czasu do czasu i zrobil porzadek bo to chyba nie jest az tak trudne. tyle razy juz bylo o tym pisane i poprawy nie ma wiec w koncu nikt nie bedzie gral. Jedyna nadzieja w WestCoast Customs jesli oczywiscie dostanie adma. Wiadomo najprosciej by bylo wam napisac kto ma cheaty i jakie ale jestescie od tego aby byc na serwie bo my wchodzimy sobie pograc a nie po to aby co troche wchodzic na forum i pisac kto jest odpalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem można zawsze nagarac demo i wstawic lub złoscić przez alarmowe gg. Obowiązek maja. Ale ty za adminów nie będziesz wybierał godziny kiedy maja grać, takie jakie tobie pasuja. Wybacz ale czego takiego nie ma. Nie będe się rozpisywał bo nie ma po co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na to prosta rada mianowicie sam zostań adminem a nie narzekaj to prawda mamy obowiązek ale mamy też życie prywatne.Jak ktoś z adminów gra to wątpię żeby nie wpadł na serwer i zobaczył co się dzieje bo jest złośliwy albo chciał zaszkodzić serwerowi. A tez jak Blackhill napisał jest gg,lub nagrać demko i napewno się rozpatrzy sprawę. Więc nie tylko narzekajcie ale też pomóżcie nam w ogarnieciu serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×