Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Basteqq

baron...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Robaczek|Ziemniaczek
Nick cheatera:baron
Serwer:COD
Data + dokładna godzina:29.07.2013/17:40 czy cos takiego ;)
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):STEAM_0:0:1991208185 (ns)
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):178.36.254.125:27005

Demo:
http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1307291742-de_eldorado-1375112520-1375114020.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że admini mają to za przeproszeniem w dupie skoro ten cheater wciąż lata po serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robaczek tu się wyjątkowo muszę z tb zgodzić, ale słowo "admini" zamień na "UB Support". Dawniej pamiętam nałogowo zgłaszałem cziterów z TP, to bany były nakładane najpóźniej tego samego dnia, a tu proszę www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26677-demo-spartakusa-by-creo/#entry124820 . Temat leży od 1CZERWCA, a mamy prawie 1 SIERPNIA. I się dziwicie czemu gracze odchodzą od serwerowni .. Jak każdy ma za przeproszeniem wyjebane to co sie dziwić. Ja się staram jak mogę, na serwerze siedze ile moge, na zgłoszenia na inne serwery reaguje, nawet trace czas na rozpisywania demek ns'ów. Jedyne co robie, że tak powiem "nie dobrze" to to, że nie mam włączonego gg, ale to nie z lenistwa i mojej niechęci, tylko dlatego, że komputer mi na to nie pozwala. Jeżeli tak dalej pójdzie to nie za dobrze wróże kopytku. I ta cała reklama też większych zmian nie wniesie, bo gracze przyjdą, zobaczą jak jest i odejdą niestety :c Przepraszam za lekki offtop, ale od pewnego czasu to we mnie siedziało.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Robaczek ale ty nie jeden ja też mam taki problem czekam o zbanowanie tych graczy i czekam zobacz sb ile jest nie zakmnętych tematów w tym dziale że aż głowa boli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz został już zbanowany!

Temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×