Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Limitless

Bohaterowie na wesoło.

6 replies w tym temacie

Recommended Posts

Jak w temacie przedstawiam wam opis każdej postaci na wesoło:

 

Aatrox, Ostrze Darkinów – jebutny demon, którego nie da się zabić. Jego ultimate sprawia, że rośnie mu miecz, którym dupczy przeciwników.


Ahri, Lisica o Dziewięciu Ogonach – nieślubne dziecko Naruto i Hinaty. Jest multiseksualna, dzięki czemu potrafi zauroczyć zarówno Bohaterów o płci męskiej, jak i żeńskiej a także dzieci, nieumarłych, roboty i zwierzęta.


Akali, Pięść Cienia – kobieta ninja. Faworyzowana przez noobów, ponieważ waląc głową w klawiaturę można zgarniać zabójstwa.


Alistar, Minotaur – spasiona krowa. Krzyczy i leczy, a przy okazji podrzuca i odrzuca.


Amumu, Smutna Mumia – jak sama nazwa wskazuje – jest smutna, bo zawsze banują ją na rankedach. Lubi się przytulać do każdego, kogo napotka, często płacze (stąd skórka Emumu).


Anivia, Kriofeniks – lodowy feniks. Zamiast zginąć, zmienia się w jajko i tylko czeka, żeby przerobić ją na mrożoną jajecznicę; Co ciekawe, mimo iż porusza się na skrzydłach, nosi buty, które ją przyspieszają.


Annie, Dziecko Ciemności – dziecko ognia. Nie chce nigdzie chodzić bez swojego misia, jej ultimate to przywołanie pedobeara.


Ashe, Lodówkowa Łuczniczka – miotacz strzał i zamrażacz piwa w jednym; jedne z największych balonów w lol'u. Mimo tego, że otacza ją tona lodu i śniegu, nosi bikini.


Blitzcrank, Wielki Golem Parowy – robot, który lubi razić prądem, tulić i podrzucać. W wolnych chwilach uprawia jogging.


Brand, Płomień Zemsty – Bohater z płonącym czerepem, cały w ogniu. Mimo palącej natury, nosi płócienne spodnie i działa na niego podpalenie.


Caitlyn, Szeryf Piltover – zastawia pułapki i strzela przez pół mapy. Strzał można bohatersko zablokować, umierając za kolegę z teamu, tym samym zdobywając od reszty drużyny komentarze „noob feed report”.


Cassiopeia, Wężowy Uścisk – pół wąż, pół laska. Nie wolno patrzeć jej prosto w oczy. Nie oszczędza sobie alkoholu, przez co często wymiotuje. Jest siostrą Katariny, ale jej węży ogon pozbawił ją udziału w rodzinnych spotkaniach.


Cho'Gath, Postrach Pustki – wielki mutant z Pustki. Im więcej zje, tym staje się większy. Mimo rozmiarów dwóch Nexusów, potrafi schować się za źdźbłem trawy.


Corki, Dzielny Bombardier – SSman z Messerschmitda. Bombarduje, spierdala i podpala.


Darius, Ręka Noxus – wielki i opancerzony taran który skacze po Bohaterach ucinając im głowy. W zasadzie nie różni się zbyt mocno od swojego wroga, Garena. W wolnym czasie gra w koszykówkę.


Diana, Pogarda Księżyca – słowem, Słońce zrodziło, księżyc zaadoptował, zła siostrzyczka Leony, zamiast oddawać hołd Słońcu, psychopatka znalazła zbroję i miecz w opuszczonej melinie i wyrżnęła połowę starszyzny. Jej ulubionym symbolem jest półksiężyc. Skryta fanatyczka islamu. Po 4 nerfach dalej jest mocna.


Dr. Mundo, Szaleniec z Zaun – szalony szaleniec, który w szalony sposób ukradł szalony tasak z szalonej rzeźni. Często powtarza sobie swoje imię, żeby go nie zapomnieć. Ponoć to już raz się zdarzyło.


Draven, Wielki Oprawiacz – braciszek Dariusa, psychopata z shurikenem ze śmigłem wymontowanym z przedwojennego śmigłowca. Niczego o nim nie wiadomo, poza tym, że żyje we własnym świecie w League of Draven i ma wąsy ze szmateksu.


Evelynn, Modliszka – niebieska kobieta, która może się chować i atakować znienacka kopniakiem w czułe miejsce. Niegdyś banowano za sam wybór tego Bohatera.


Elise, Królowa Pająków – kobieta-pająk, która zapanowała nad Wyspami Cienia. Gdy już się zadomowiła, w jaskini zlecieli się tam wszyscy popaprańcy z League of Legends, okazało się, że psychopatki pająka jeszcze nie mają, więc od teraz feeduje na Crystal Scar. Wszyscy ją wybierają tylko dlatego, że jej cycki mają podobny rozmiar, co balony Miss Fortune (sama Elise uparcie twierdzi, że chodzi o jej długie pajęcze kikuty).


Ezreal, Odkrywca z Powołania – posiada największą ilość skillshotów. Określenie jego płci to problem frapujący największych naukowców z CERNu. Często widziany z Tarikiem.


Fiddlesticks, Zwiastun Zagłady – strach na wróble. Potrafi wysysać życie z przeciwników. Zapalony ornitolog, potrafiący przyzywać kruki.


Fiora, Mistszyni Fechtunku – mistrzyni pojedynków z Demacii. Uwielbia szermierkę i czytanie Zmierzchu. Jej znakiem rozpoznawalnym jest francuski akcent.


Fizz, Szachraj Sztormów – król podmorskich głębin. Pomylił League of Legends z akwarium. Skacze tu i tam. Zna się na ichtiologii jak mało kto – może rzucić rybkę, spod której już po chwili wyskakuje rekin.


Galio, Rozpacz Strażnika – gargulec-masochista. Lubi, gdy się go bije.


Gangplank, Postrach Siedmiu Mórz – pirat lubujący się w grogu. Gdy ktoś go ogłuszy, spowolni czy przygwoździ, zajada się pomarańczami i wszystko jest ok.


Garen, Potęga Demacji – bezołowiowa, ludzka karuzela z bardzo ostrym mieczem. Zazwyczaj kradnie fragi swoim wielkim mieczem pojawiającym się znikąd. Często przesiaduje w krzakach czekając na nieświadomych rychłej zguby oponentów.


Gragas, Karczemny Zabijaka – paskudny brodaty grubas, ciągle pijany. Zwykle chowa się w górach, by nie płacić akcyzy za bimber. Jako jego hobby można uznać szlajanie się po tawernach i przemeblowywanie ich.


Graves, Banita – w dzieciństwie wielki fan Painkillera, z którego zapożyczył sobie gnata. Najwyraźniej fan Bogusia Lindy – rzuca na lewo i prawo znanymi tekstami.


Hecarim, Cień Wojny – galopujący jednorożec z włócznią. Wygląda jak mroczna wersja konia Rafała z popularnej kreskówki dla dzieci.


Heimerdinger, Wielbiony Wynalazca – karzełek z mózgiem na wierzchu. Dysponuje najnowocześniejszą technologią rodem z NASA.


Irelia, Pani Ostrzy – kobieta strzelająca ostrzami. Ubóstwia sushi. Jest jedną z bohaterek, która śni się męskiej części Przywoływaczy po nocach.


Janna, Szał Burzy – prawie naga, ubrana jak dziwka kobietka. Wywołuje burze i tornada. Wybierana głownie ze względu na jej taniec na rurze. Lubiana przez fetyszystów.


Jarvan IV, Wzór dla Demacian – chodząca złota zbroja. Skacze na przeciwników i otacza ich namiotem gdzie zabawiają się przez kilka sekund. Nierzadko pomaga.


Jax, Mistrz Broni – skaczące dziwadło. Walczy wyrwaną z ziemi latarnią. Czasami udaje, że jest śmigłowcem. Kradnie wszystkie zabójstwa, bo zanim doleci ze swoim skokiem z lampą, reszta ekipy doprowadzi przeciwnika do stanu skrajnej agonii.


Jayce, Obrońca Jutra – kiedyś znany jako Clark Kent. Skołował sobie ni to młotek, ni to kuszę i chodzi. Oprócz tego ma kompleks medyka z Team Fortress 2 i fryzurę jak Hitler.


Karma, Oświecona – Legenda głosi, że ktoś gra tą bohaterką...


Karthus, Piewca Śmierci – sunący po ziemi szkielet. Mistrz świata w lewitowaniu. Posiada dostęp do orbitalnego działa jonowego, dzięki czemu może udupiać czempionów bez względu na to, gdzie się schowają.


Kassadin, Wędrowiec Pustki – fioletowy Darth Vader, umie się teleportować i rzygać jakimś fioletowym zielskiem, znienawidzony przez Ocelota.


Katarina, Złowieszcze Ostrze – ostra laska ubrana w sztylety. Czasami dostaje padaczki i rzuca wszystkim we wszystkich, dopóki ktoś jej porządnie nie przyłoży. Lubi przenosić się do innego wymiaru, aby zresetować cooldown skilli i przy okazji wybić Twoją drużynę.


Kayle, Sprawiedliwy Sędzia – postać ciągle zmieniana przez Riot Games. Anielica w zbroi z płonącym mieczem. Miewa podobne problemy co Samus Aran, gdyż jeśli nic nie mówi, to jest uznawana za mężczyznę.


Kennen, Serce Nawałnicy – pikachu (po Red Bullu), który oblał się brązową farbą, odciął ogon i ubrał się jak ninja.


Kha'Zix, Łowca Pustki – muchopodobne dziwadło. Odwieczny wróg Rengara. Prawdopodobnie jest emo, o czym świadczą jego dwie wielkie, tępe żylety operacyjnie doczepione do rąk. Podobnie jak Rengar, lubi czasem schować się w krzakach i poczekać na nieświadomych gwałtu przywoływaczy. Jest spokrewniony z Kutanoidem.


Kog'Maw, Paszcza Otchłani – głowa z nogami. Jest na ciągłym kacu, wszędzie rzyga, a jego idolem jest Bin Laden – lubi się detonować.


LeBlanc, Oszustka – szczupła lesbijka, która po upływie określonej ilości krwi klonuje się i wydaje kontrowersyjne dźwięki.


Lee Sin, Ślepy Mnich – ślepy mnich, który nie umie wyjść z bazy, bo ciągle obija się o ściany. Kiedy już wyjdzie, kosi wszystko i wszystkich. Da się go oślepić.


Leona, Promyk Jutrzenki – była członkini Słonecznego Patrolu, której umiejętności to ogłuszenie, powtórne ogłuszenie, i jeszcze raz ogłuszenie.


Lissandra, Wiedźma Lodu – Lady Gaga na stosie gruzu. Zrodzona z lodu więc jest oziębła;
Lulu, Wróżka Czarodziejka – wróżka, która potrafi powiększyć sojusznika oraz 5 razy w trakcie walki zamienić wroga w wiewiórkę.


Lux, Pani Jasności – laserowa laska, kochana siostrzyczka Garena. Kryptofanka Dragon Ball'a, jej ulti jest idealne do kradnięcia killi tym wszystkim leszczom.


Malphite, Okruch Monolitu – kawałek skały żonglujący ludźmi. Twardy i nie do zabicia. Nigdy się nie myje, przez co często porasta brudem.


Malzahar, Prorok Pustki – mag tańczący jak MC Hammer. Wysysa dusze ze swoich nieprzyjaciół.


Maokai, Spaczony Drzewiec – sadzonka na sterydach. Rzuca we wszystkich swoimi liściastymi dziećmi.


Master Yi, Szermierz Wuju – prosty wojownik z mieczem i bródką. Potrafi medytować w środku bitwy, przez co uzyskuje chwilową nieśmiertelność, poza tym jest uzależniony od Red Bulla i za**** szybciej od rakietowej wiewiórki po kawusi.


Miss Fortune, Łowca Nagród – ranged rightclick. Ludzie grają nią tylko dlatego, że lubią jej opętany śmiech w trakcie strzelania jak opętana. Poza tym ma cycki większe od głowy.


Mordekaiser, Władca Metalu – prawdopodobnie alter ego jednego z twórców League of Legends będącego metalowcem. Gdy usłyszysz jego złowieszczy śmiech, to wiedz że coś się dzieje. W wolnych chwilach razem z Soną, Olafem, Yorickiem i Karthusem szlajają się po tawernach, karczmach i innych takich, jako zespół „Pentakill”. Szanujący się gracz grający Mordekaiserem powinien napisać na czacie „MORDEKAISER ES NUMERO UNO, HUEHUEHUEHUEHUEHUE”.


Morgana, Upadły Anioł – zła siostrzyczka Kayle. Ustawia przeciwnika w kącie okrągłego pokoju na kilka sekund. Poza głośno śpiewa, ogłuszając wszystkich dookoła.


Nami, Władczyni Przypływów – syrenka z dużymi cyckami, zrodzona ze związku Posejdona z krewetką. Lubi podrzucać i spamować falą. Prawdopodobnie to podobizna dziewczyny Phreaka.


Nasus, Kustosz Pustyni – pies w zbroi. Im więcej stworów zabije, tym jego kij jest silniejszy. Po zabiciu określonej ilości stworów jego przeciwnicy automatycznie poddają się.


Nautilus, Tytan Głębin – Big Daddy z kotwicą. Scalił się ze swoim strojem nurka po tym jak jego kumple wyrolowali go i wrzucili do morza. Niektórzy uznają go za przenośną wieżę.


Nidalee, Zwierzęca Łowczyni – inaczej Dzidalee. Przy niej słowo animizacja nabiera nowego znaczenia. Kobieta przemieniająca się w sierściucha i rzucająca dzidą z krzaków. Jedna dzida jest w stanie zabić każdego przeciwnika, który nie jest tankiem.


Nocturne, Wieczny Koszmar – potrafi zrobić noc. Wtedy wszyscy wpadają w panikę i uciekają poddają się.


Nunu, Jeździec Yeti – mały chłopiec na dużym yeti. Rzuca śnieżkami we wrogów. Prawdopodobnie owoc miłości Olafa i Ashe, ewentualnie Olafa i Anivii. Nigdy nic nie wiadomo.


Olaf, Berserker – kuzyn technowikinga. Posiada dar rozmnażania toporów. Jego mottem życiowym jest war stun no more.


Orianna, Pani Zębatek – kobieta zegarek. Ma kulę, której używa do... nikt nie wie do czego. Prototyp wynalazku który miał podbić rynek erotyczny i wyprzeć dmuchane lalki. Niestety po pierwszych próbach, tester skończył z poważnymi obrażeniami genitaliów, więc przerobiono ją na maszynkę do robienia zagłady.


Pantheon, Mistrz Wojennego Rzemiosła – spartanin z wielką tarczą i równie wielką dzidą. Jego umiejętności to dźganie włócznią, skok na głowę, bądź na drugi koniec mapy. Zawsze chciał być piekarzem, jednak wyrzucili go z piekarni po tym jak zepchnął szefa kuchni do studni kopem w brzuch.


Poppy, Żelazna Ambasador – mała, wredna dziewczynka, która tylko szuka ściany, aby kogoś boleśnie w nią wgnieść. Jej ulti polega na umowie z wrogami, że nie będą jej bić (ale tylko przez krótki czas).


Quinn i Valor, Skrzydła Demacii – dziewczyna z ptakiem. Nieślubna córka Vayne i Swaina, wydziedziczona przez ojca za to, że ona mogła umieścić w swojej nazwie imię swojego pupila, a on nie.


Rammus, Pancerznik – zmutowany ślimak pancernik. Często turla się po ścieżkach. Przezywa innych Bohaterów, przez co jest stale atakowany. Na szczęście ma silną skorupę, która chroni go przed wrogami, raniąc ich.


Renekton, Pustynny Rzeźnik – Wściekły brat Nasusa. Krokodyl, który urwał się z National Geographic Wild, ocipiał i biega z jakimś wachlarzem.


Rengar, Łowca – hybryda lwa i trampoliny, która nawiała z cyrku. Naoglądał się filmów o Predatorze, przez co na siłę próbuje się do niego upodobnić.


Riven, Wygnaniec – wojownicza laska z zaostrzoną pałką. Gdy rośnie należy uciekać w trybie natychmiastowym. Tylko Gimperr może nią grać.


Rumble, Zmechanizowany Zabijaka – kosmiczny chomik. Skonstruował maszynę, która przeczy samym prawom Murphy'ego. Pomimo że często psuje się w trybie uśpienia, to w czasie walki przyjmuje dawkę czynników zagłady zdolną do powalenia WTC, a mimo to nie przestaje działać.


Ryze, Zbuntowany Mag – mag, który będąc tankiem zadaje większe obrażenia od każdego normalnego czarodzieja. Granie nim wywołuje urazy dłoni od zbyt szybkiego klepania w klawisze Q, W oraz E.


Sejuani, Furia Zimy – owoc miłości Olafa i Ashe. Wozi się na wielkim dziku. Mówią, że ma lodowate serce. Niektórzy przezywają ją Dzika Świnia... z wiadomych powodów.


Shaco, Demoniczny Błazen – klonujący się błazen. Potrafi znikać i rzucać nożami.


Shen, Oko Zmierzchu – cholerny ninja. Porusza się znacznie szybciej, gdy przestaje używać nóg. Potrafi sprowokować każdego twardziela razem z jego drużyną. Co ciekawe, jest to zwinny nindża, który tankuje.


Shyvana, Półsmok – człowiek-autobus. Potrafi podrzucić całą drużynę w pożądane (przez nią) miejsce. Nikt jej nie wybiera, bo ma małe cycki. Ale za to w smoczej formie staje się boginią seksu!


Singed, Szalony Chemik – szalony chemik. Puszcza toksyczne gazy, które ranią jego wrogów, ale nie wyrządzają żadnej krzywdy sojusznikom. Czasami rzuca wrogami za siebie, ratując przeciwnika z opresji. Jego hobby to biegi przełajowe. Jeżeli pobiegniesz bardzo szybko, to może uda ci się go złapać.


Sion, Nieumarły Bohater – zombie, któremu nie zależy na integralności swojego ciała, to też ignoruje część otrzymanych obrażeń. Uruchamiając ultimate staje się niezniszczalny. I większość ludzi grających Sionem używa tej umiejętności do aktywowania Zmory Licza.


Sivir, Pani Wojny – następny zasięgowy right click. Niegdyś słaba, aktualnie zdolna wyciąć większość drużyny przeciwnej bez pomocy.


Skarner, Kryształowy Strażnik – jeden z tych, których Bear Grylls jada na śniadanie. Lubi nabijać Bohaterów płci żeńskiej na swój kolec.


Sona, Wirtuozka Strun – wirtuozka z harfą. Gra na niej tak okropnie, że wrogowie próbują się zabić, a sojusznicy ruszają się szybciej, aby uciec. Może także pokazać swoje wielkie piersi, dzięki czemu leczy sojuszników. Chociaż nie umie mówić, czasami urządza dyskoteki dla drużyny przeciwnej.


Soraka, Gwiezdne Dziecko – jednorożec-astrolog. Potrafi wykorzystać moc gwiazd, aby wyleczyć, ewentualnie uzdrowić, bądź przywrócić punkty zdrowia sojusznikowi.


Swain, Wielki Taktyk – ornitolog specjalizujący się w corvus corax. Chodzi o lasce, z krukiem na ramieniu. Jego hobby pochłania go na tyle, że czasem sam zmienia się w ptaszysko.


Syndra, Mroczna Władczyni – psychopatka władająca podręcznym urządzeniem do tworzenia czarnych dziur. Kiedy się zdenerwuje rzuca niewolnikami na wszystkie strony i bez opanowania pakuje w przeciwnika wszystkie okoliczne czarne dziury.


Talon, Cień Ostrza – najbardziej loffciany badassowy Bohater w grze. Jedna z jego umiejętność wywołuje okres u kobiecych wszystkich Bohaterów.


Taric, Klejnot Rycerstwa – bardzo męska postać, do której można skołować jeszcze bardziej męską skórkę. Ogłusza, leczy, dobre słowo powie. Najchętniej współpracuje z Ezrealem, ponieważ ten lubi jego klejnoty.


Teemo, Chyży Zwiadowca – przepakowany gimbus karzeł. Postrach wszelkich postaci używających podstawowych ataków. Potrafi oślepić ślepego. Jego dziadkowie pracują w charakterze dilerów broni przy bazie każdej drużyny. Dumnymi rodzicami są Ahri i Warwick. Zwykle kończy grę z reportem za KSy, bo jego team zwyczajnie nie ogarnia działania toxic shota. Dokładnie każdy z jego skilli służy wyłącznie do wku***wiania zarówno wroga jak i sojusznika.


Tristana, Strzelec Meglinga – kolejna mała dziewczynka. Ta nosi przy sobie wielką armatę, której używa do rakietowych skoków.


Thresh, Strażnik Łańcuchów – trupek, który zbiera dusze do latarni, żeby odstraszyć wredne minionki, które i tak go atakują, po czym lądują w innym świecie, bądź w latarni Thresha. Umarł powieszony na łańcuchach przez ludzi których przy ich użyciu torturował, którymi do dziś się posługuję. Jego jedyna jak na razie skórka to ciało z lewitującą kałamarnicą zamiast głowy.


Trundle, Przeklęty Troll – troll posiadający umiejętności trollujące zarówno drużynę przeciwną, jak i sojuszniczą, np. przywołanie ociekającego kutasa spod ziemi.


Tryndamere, Król Barbarzyńców – walczący w zwarciu right click. Może stać się nieśmiertelny i zabić połowę wszystkich przeciwników na własną rękę.


Twisted Fate, Mistrz Kart – zapalony karciarz. Kiedyś umiał się teleportować wszędzie, ale dostał udaru i może tylko na pół mapy. Potrafi tańczyć Gangnam Style.


Twitch, Szczur Zarazy – śmierdzący szczur, który potrafi się zniknąć i zaatakować, aby potem znowu się schować. Kiedyś niszczył wrogą drużynę w sekundę i sam ginął w sekundę. Twórcy gry postanowili go osłabić. Teraz jest w stanie zabić słabego przeciwnika w ciągu 20 sekund, a sam ginie w 0,43 sekundy.


Udyr, Zwierzęcy Duch – dendrofil, który potrafi przybierać formy różnych zwierzątek. Jego psychiatra nie potwierdził jeszcze u niego zoofilii.


Urgot, Duma Kata – połączenie Amerykanina ze Spidermanem. Ultimate Urgota to Hiperkinetyczny Odwracacz Pozycji.


Varus, Strzała Odkupienia – jako dziecko wpadł do kociołka ze żrącym kwasem. Widzi świat na fioletowo. Ma fioletowe nogi, fioletowy łuk zamiast jednej ręki, fioletową rękę w drugiej ręce, fioletowe oczy, fioletowy talizman, fioletowe strzały, obrzuca wrogów fioletowym kwasem, chwyta wrogów w fioletowe macki,a jego szyję otacza czerwony szalik. Jest gejem.


Vayne, Nocna Łowczyni – łowczyni demonów. Robi akrobacje w magiczny sposób zwiększając obrażenia zadawane przez jej strzały. Zazwyczaj używa malutkiej kuszy, którą trzyma na nadgarstku. Na plecach nosi nieco większą broń miotającą. Używa jej do rzucania przeciwnikami o ściany, bądź znikania im z oczu. Nawija ciągle, że widzi i słyszy jakieś głosy w ciemności (nie wiadomo co bierze, ale niech bierze mniej...). Nie lubi ciemnych stworzeń, chociaż ubiera się w ciemne kolory.


Veigar, Panicz Zła – mały, zły człowieczek. Potrafi zabić każdego przeciwnika w 1,2 sekundy. Jeśli mu się to nie uda, umiera w mniej niż 1,2 sekundy.


Vi, Egzekutorka z Piltover – epicka Bohaterka z epickimi pięściami epicko miotającymi epickich wrogów;
Viktor, Zwiastun Maszyn – socjopata, który w ramach manifestacji swojej odrębności zamontował sobie trzecią rękę na plecach.


Vladimir, Krwiożerczy Żniwiarz – wampir–emo. Wysysa życie z wrogów i pluje krwią. Ma w sobie dusze 21111111111 swoich poprzedników. Jedna z tych postaci, po których zostaje mokra plama.


Volibear, Ryk Gromu – krzyczy, gryzie w dupę, drapie i nawala pierunami niczym Zeus. Dawny kumpel Kubusia Puchatka. Wieloletnią przyjaźń zakończyła kłótnia o miód. Gdy Voliemu zaczęła doskwierać samotność, dołączył do Ligi. Złośliwcy sądzą że to on jest ulubionym misiem Annie.


Warwick, Krwawy Łowca – wilkołak wyczarowany przez Sorakę. Potrafi wyniuchać wrogów aby szybciej biegać i bawić się w berka.


Wukong, Małpi Król – małpolud, który uciekł z Planety Małp i spadł na Fields of Justice. Nawala w ludzi kijem, po czym znika. Zniknięcie poprawia jego samopoczucie o 50%.


Xerath, Wszechpotężny Mag – latająca puszka po paprykarzu szczecińskim. Uziemienie zwiększa zasięg jego umiejętności na większy od ultimate Karthusa.


Xin Zhao, Seneszal Demacii – chiński wojownik z miotłą, który w każdym meczu wybija wszystkich przeciwników za michę ryżu. Postać uwielbiana przez dzieci neo, gdyż on jest podobny do wojownika z gry Metin 2.


Yorick, Grabarz – nekromanta-nekrofil. Przywołuje omeny, które przynoszą mu wodę, prąd i gaz. W wiklinowych koszykach.


Zac, Tajna Broń – Zielony glut, który powstał z żelków Haribo. Lubi skakać po całej planszy, a także kraść fragi swoim ultem. Gdy zrani inną postać, z tej wypadają żelki, które leczą Zaca. Ciekawa metoda leczenia, NFZ byłoby wniebowzięte! Przypomina Majin Buu z Dragon Balla.


Zed, Mistrz Cieni – latający szary koleś bijesz go, a tu nagle jest ich 2, potem znowu jeden, dostajesz ataku kur****, zamieniają się miejscami i cię zabija – proste.


Ziggs, Hextechowy Saper – chomik miotający bombami, minami i innymi ładunkami wybuchowymi na prawo i lewo. Wszystko w jego otoczeniu ginie. Jeśli jakiejś istocie udałoby się przeżyć, Ziggs nasyła na nią atak z powietrza, po którym dany delikwent ginie, kiedyś zauważony przy zamachu z Osamą Bin Ladenem, ale to tej pory tego nie udowodniono.


Zilean, Strażnik Czasu – chodzący zegarek, nakłada na siebie bombę po czym krzycząc „Allah Akbar!” wbiega w 5 wrogów i... nie, nie umiera, bo potrafi się wskrzeszać.


Zyra, Wiedźma Cierni – roślina słynąca z macek, które są często używane w hentai. Zabijasz ją tylko po to, żeby po kilku sekundach jej alter ego zabiło Ciebie.

 

Źródło - Nonsopedia

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Fajne, ale tak nawiasem mówiąc to nie jest poradnik :D

Edited by KoZa08

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×