Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gomes

[dust2 only] Gomes-Prosba o UB

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Gomes
Serwer: Only dd2
Twój SteamID: Nie Posiadam / VALVE_0:4:380899194
Twoje IP:77.252.52.132
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 12.08.2013 - 11:50:37
Powód banaWstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował:Bass !
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Przykro ale ss nie zostały wykonane. Weszlem w Counter Strike/cstrike patrze a ss niema, nie wiem co jest grane ;/

Edytowane przez Gomes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz w innym pliku.Ja miałem tak że za pierwszym razem jak dostałem ssy to przez 2h kompa przewalałem szukajac tak miałem zakopane.A ss musiłeś mieć zrobione bo podobno  ban: ,,Wstaw screeny na cs-kopytko.pl" wyskakuje automatycznie po zrobieniu 3 ssó przez admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomes ss'y same nie giną napewno je gdzieś masz :) Przeszukaj dobrze a jak nie masz to H@ sam zobaczy czy zostały zrobione czy nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam pytanie. czy jak dostales screeny to czekales do samgo konca jak cie wyrzucilo samo czy wyszedles sam ?

 

Mam pytanie. czy jak dostales screeny to czekales do samgo konca jak cie wyrzucilo z serwera samo , czy wyszedles sam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak on moze zobaczyc . ? (on widzi jedynie w liscie banow) . Bo jezeli jak wyszedles z serwera zanim cie samo wyrzucilo to zapisane zostaly by logi ss'ow .. xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomes ma rację jest strona (powinna być) że patrzy na ost. ss czy zrobione czy nie to np. może być www.cs-kopytko/ss.com nw powinno być na byłej mojej serwerowni było, poszukaj w cstrike i cstrike_polish. Powinny być. Albo Bass niech się wypowie bo mógł tylko zbanować a ss nie dał,były rózne przypadki,czekamy na wypowiedź Bassa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomes ma rację jest strona (powinna być) że patrzy na ost. ss czy zrobione czy nie to np. może być www.cs-kopytko/ss.com nw powinno być na byłej mojej serwerowni było, poszukaj w cstrike i cstrike_polish. Powinny być. Albo Bass niech się wypowie bo mógł tylko zbanować a ss nie dał,były rózne przypadki,czekamy na wypowiedź Bassa!

Nie rozumiem o co Ci chodzi, każde ss się "robią" nie ma opcji by ktoś ich nie miał u siebie, więc po co takowa strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem szukałem tych ss`ów napewno gdzieś masz jak masz ns poszukaj w ctrike_polish a jak nie masz ctrike_polish to w ctrike masz napewno albo biegałeś odpalony i niechcesz się przyznać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi, każde ss się "robią" nie ma opcji by ktoś ich nie miał u siebie, więc po co takowa strona.

 Haha, przepraszam cię bardzo admin może robić ss komenda lub amxmodmenu więc mógł zbanowac przez komende nie robiąc ss komenda wszystko się zdarza więc może nie ma ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  haha, przepraszam cię bardzo admin może robić ss komenda lub amxmodmenu więc mógł zbanowac przez komende nie robiąc ss komenda wszystko się zdarza więc może nie ma ss.

Wydaje mi się, że takich idiotów tutaj nie ma, nawet jeśli admin popełnił by taki błąd to by napisał o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never ssy sie robia. Niech bass ! sprawdzi czy ma zapisane logi ss'ow ktore zrobil mu w cstrike lub cstrike_polish . Ja tak mialem gdy bylem adminem na innej serwrrowni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,czego wy mówicie za bassa? Bass zbanował Bass mówi czy zrobił ss czy nie.Niech zobaczy czy ma kopie lub loga tych ss.A nie odrazu nie ma UB.I Pytanie do osób wyższych rang. Jaki plik mają SS? BMP czy jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,czego wy mówicie za bassa? Bass zbanował Bass mówi czy zrobił ss czy nie.Niech zobaczy czy ma kopie lub loga tych ss.A nie odrazu nie ma UB.I Pytanie do osób wyższych rang. Jaki plik mają SS? BMP czy jaki?

tak bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×