Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ten Znany

Skarga.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak była i Prośba musi i być skarga na "strażników" ta kwestia dotyczy się całego serwera TP. Admini nie wykonują swojej funkcji jak mają pokazują się raz na dwa dni zbanuje i pojdzie sobie  a Cziterzy są tam obecni non stop :/  postarajcię się chcociaż ich obecność ograniczyć do minimum , przez to tracimy naprawde dobrych i stałych graczy a gra nie sprawia przyjemności ,  Mam Nadzieję , że to się zmieni w najbliższym czasie. :)
 

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum masz gg alarmowe, napisz a na pewno ktoś wejdzie. Przy okazji zawsze możesz wrzucić czitera do działu "BL" u nas na forum.

PS: Sam możesz złożyć podanie na admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Znany! Uważam, że ty jako adm byś się bardzo przydał bo wiadomo...znasz sie na CS itd.

Jeżeli chodzi o aktywność administracji na TP to ja także zauważyłem że coraz rzadziej ich się widuje...

Trzeba być dobrej myśli, że niedługo znowu będzie znikoma ilość oszustów na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, masz cos takiego jak GG alarmowe, po za tym jak chcesz to kup steam i zloz podanko :)) dziwne ze jak ja jestem to Ciebie prawie w ogole nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×