Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gomes

Problem z ss

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj dostałem bana , powód " wrzuc ss na forum" 

 

Weszlem w folder z cs, cstrike i nic niema przeryłem wszystkie foldery i nic. Kumple mówia że Admin może popełnic bład i dał mi bana w amxmodmenu bez ss, chciałbym aby Bass sie wypowiedzial i równiez Perus sprawdził w logach czy ss zostały zrobione bo gracze niektórzy mi wierza a nie którzy nie ;/ Wielki problem pomocy

 

Serwer mi sie bardzo spodobał niewiem co zrobić , moze gram 1 dzień ale chciałem wiele dla niego zrobił kupiłem se vipa a po godzinie dostałem bana ;/ CO mam poradzic?

Nie jestem dzieckiem żeby kupic vipa inaczej wydac kase i grac na wh lub aim inaczej mówiac wyjebac kase do kosza ;/ uwierzcie

 

I jeszcze dziś wykupiłem reklamy za pieniądze i chyba wiecie , a napewno głupi nie jestescie że czlowiek wykupuje coś na coś na czym gra i chce to wyjebac, wykupilem to zeby sie wyrażic z jak najlepszej strony ;/ żeby wiecej ludzi weszlo , chce reklamowac siec i serwery i bd nadał nawet gdy mam bana bd udzielał sie na forum i je reklamowac ;/

Edytowane przez Gomes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS'y Ci robiłem jestem pewien, nie wiem dlaczego ich nie możesz znaleść. Niby dlaczego miał bym Ci dawać bana bez robienia ss'ów nie widzę w tym dla mnie korzyści. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ss'y musisz gdzieś mieć ;) ss'y same nie giną .A jak nie to napisz do H@ żeby zobaczył logi czy były robione ss :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×