Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BITY SIEKA

factory moments

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nie bede pisal zadnych wzorow etc, bo nie ma sensu. jak nie sprawdzicie - wasza strata - serwer bedzie upadal. a wiec

witam. czy mozecie zrobic cos z tymi psami z "factory moments"? te dwie lajzy na odpale cisna, i niedosc, ze czasami graja tak chamsko, ze po prostu zal dupe sciska, pokazuja po prostu, ze maja wh. 2 dni temu tak robil ten skurwysyn Z.B.U.K.U, dzis LUa. Mam kurwa dosc, nie ma zadnego admina nigdy (gg alarmowe pisalem wiele razy - w dupe sie to nadaje, nic nie robi ten caly Pawel). Dobra, niewazne. Zamiescilbym demo jak leca na odpalach, ale pobralem, i nie chce mi sie odtworzyc.. Nie wiem dlaczego.  takze 
 
 
 
WKURWIAJA MNIE TE SZMATY, NIEDOSC, ZE JESZCZE PYSKUJA KURWY, TO JESZCZE ODPALAJA. 
ADMINA NIGDY NIE MA, NIGDY. Czasem wujka zobacze, 2 razy na dzien, ale to pogra sobie minute i wychodzi. BlaxX tez niedostepny ever.. PS. Nie obchodzi mnie to, jak sobie zareagujecie na te "przeklenstwa" ale w chuju to mam szczerze, po prostu sprawdzcie tych odpalow i zbanujcie.. 
 
 
LUA IP 
6) FacTory Moments | LUa [t] - 83.8.175.96:2743

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede podstawial, bo nie mam na to czasu. jak wyzej napisalem. jak nie sprawdzicie to bedzie wam serwer upadal i tyle. dla mnie wzor nic nie znaczy - chodzi o dowod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP ZBUKU.? 

 

 

FacTory Moments | LUa [t] - zbanowany.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I LATA DALEJ TEN LAMUS PIERDOLONY NA TYM WH I DENERWUJE LUDZI. PRZYJMIJCIE KOGOS NA ADMINA, BO NIE DA SIE WYTRZYMAC. OBECNIE NA SERWIE SA 3 ODPALY PERFIDNE. A JAK ZLAPIE TEGO ZBUKU TO WSTAWIE.



sam bym zlozyl podanie, ale za krotko tu jestem. tzn 2 tygodnie gram na serwie, ale godziny na forum etc. a na serwie jestem czesto, bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli dalej biegal oznacza to ze ma zmiennie IP, bo bana dostal....

jak bedziesz mieć IP ZBUKU to raportuj...

Jak masz steam to rozkręć się na forum i na serwerze, pozniej zloz podanie, przydasz sie ;))

 

 

 

Tymczasem, zamykam.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×