Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pwnz

[dust2 only] Pierdolnięci? Tak?

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

"Bany praktycznie na 50% serwerowni. No to tyle ode mnie. Resztę pozostawiam UB Support."
HAHAHAHHA, ten steam jest zbanowany na BlackListed (nie mój) dlatego pisze, że na ~50% ban. :)

A poza tym, jeżeli Wy macie taki tok myślenia, to proponuje usunąć tą "serwerownie", bo nie wiem czy to można nazwać serwerami, skoro nie tylko gracze, ale admini to kompletne płaczki. POLECAM ZAINWESTOWAĆ W KOGOŚ KTO MA MÓZG, SUPPORTA Z ESLI, KOLEGE POLECIĆ MOGE. A to że Wy jesteście mierni, i nie potraficie grać, czy też macie inne powody aby moją gre nazwać "odpaloną" to sory --> GO BOTY.

Nie pisze tego po to, aby dostać unbana, mam wyjebane na serwery z takim supportem, ale po to, aby gracze wiedzieli co administracja robi gdy spotka lepszego od siebie gracza. Ciekawy jestem jak ten Devis czy davis, jeden chuj, rozpisałby swój płacz gdyby wszedł ktoś tu typu Neo, czy inni zaawansowani gracze. :) Bodajże, zabrakłoby stron.


A to już do tego płaczka.
 

01:38 Też dobrze wycelowałeś sobie

To, że Ty celować nie potrafisz, to inni też nie mogą?

 

05:20 Chwilowe zatrzymanie w momencie gdy ujrzał napis o ss'ach i za pewne OFF.

NO NIE KURWA, DOSTAŁEM SCREENY I MIAŁEM DALEJ BIEGAĆ I GRAĆ, OK, NAUCZ MISZCZU *.*

 

07:35 Again seria Hs'ów z kosmosu

To, że ty masz accuraty 1%, to nie moja wina :)

 

08:05 Tak to twój gracz z teamu dobrze widziałeś przez ścianę

MAM RADAR, WIESZ CO TO?
 

10:37 Nice, ledwo zdążył się wychylić a tu już go modelujesz.

A SŁUCHAWKI? SŁYSZAŁEŚ O CZYMŚ TAKIM?

Petrus, bo zgaduje, że to Twoja serwerownia, moja rada dla Ciebie, to następnym razem zanim komuś dasz admina, to wyślij go na jakieś badania:)
 

(nie usuwajcie tematu, chcę zobaczyć WYPOWIEDŹ czy tam płacz, Davisa) :)

Do Graczy: POBIERZCIE TO DEMKO, I POPATRZCIE NA TO CO PISZE TEN DAVIS W TEMACIE DO KTÓREGO LINK PODAŁEM NA POCZĄTKU POSTA. ---> Śmiech, only. :)

Edytowane przez Pwnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ogladałem demko wiec skoncz pieprzyc. po za tym ładny masz celownik ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×