Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

[DM+BF2] AchMed16274

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: FoRfItEr
Nick cheatera: dzika parowka
Serwer: dm+bf2 
Data + dokładna godzina: 4.09.13 11:09
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):

wvnt.jpg

 

 

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 87.204.40.58
 
 
0:50 dośc dziwne idzie sie na shfit i o dziwo usłyszał że jest ktoś jest na dole 
3:18 kolejne dziwne inf0
6:03 wie już że tam ktoś jest 
6:27 boskie 
7:40 Mała zmyłka 
8:50 judasz przez sciane 
9:39 rendgen w oczach zobaczł że ktoś idzie 
13:28 wale skany przez 2 sciany
13:41 boskie oczy widzą wszystko 
14:36 skąd wiedział że ta strona 
15:21 wiedział że ktoś idzie na niego 
17:26 pojechał po modelu 
19:04 skad wiedział że tam ktoś jest
19:18 już jest gotów zobaczył kogoś 
19:33 kolejne kilerskie zagranie 
20:58 czyż by jakiś przypadek 
21:14 gracz przykampił już wiedział że czeka 
21:19 wielkie zaskoczenie już wie gdzie strzelać
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz sobie zacznę oglądać dla przypomnienia sobie Twojego tupania i używania spray ;D



0:50- słychać resp

3:18- na skill plus leciałem przed siebie

6:03- po 1 zawsze wychodzę z celownikiem po ścianie co można zaobserwować w każdej akcji, a po 2 ta głowa to na skill

6:27- w min 6:17 słychać jak biegniesz

7:40- przecież tutaj nic nie ma, biegam tylko 

8:50- na skill

9:39- w 9:37 słychać tupanie

13:28- nie wiem o co chodzi w tym czasie 

13:41- zabiłeś jednego z mojego Teamu i jeszcze słychać resp

14:36- tupałeś

15:21- biegłem w stronę okna, a kolejna rzecz jak biegasz to z celownikiem w ziemi? bo tutaj nic nadzwyczajnego nie ma

17:28- przecież go słychać O_o

19:04- przecież goniłem Ciebie więc nie wiem o co Ci chodzi z tą akcją

19:18- słychać strzały a potem uciekanie przed HG

19:33- HG plus słychać tupanie

20:58- przecież HG rzuciłeś 

21:14- skill ale i tak to wolno strzeliłem

21:19- słychać 

 

Po 1 jak rozpisujesz to pisz poprawne czasy! bo pełno jest takich co sec się różnią kolejna rzecz kup słuchawki troszkę lepsze niż z mp3 bo tak to niestety mnie nie rozpiszesz a po 3 Jestem czysty, byłem i będę więc rozpisywanie mnie będzie tylko dla mnie straceniem czasu ;) 

 PS. Dziękuje za rozpisanie mnie!! starałem się od tylu dni, każdy obiecywał a nikt nic nie robił, jesteś 1 i mam nadzieje że ostatni który mnie rozpisuję ;) 

 

DZIĘKUJĘ !! :* <3

 

 

Nie mogłem już edytować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymam się na razie od końcowego werdyktu ze względu na to, iż oglądałem demko na lipnych słuchawkach, a moje stare miały wypadek. xd

 

No więc tak:

 

8:50 widać ze minimalnie zareagował
14:40 zbyt naciągane. Nie powiem, bo sam mam często podobne akcje, słuchawki to duża pomoc, ale on się zatrzymał, jeszcze zanim usłyszał że się zrespił(!)

17:25 - troche za dokladnie spojrzał na ten model
19:00 - wahanie, celownik jeździ na modelu..

19:33 - n/c

 

 

Jestem czysty, byłem i będę więc rozpisywanie mnie będzie tylko dla mnie straceniem czasu ;)

Katowice mogą mieć o Tobie inne zdanie, z racji tego że zbanowali Ci steama miesiąc temu... ;)

 

Maksiu jeszcze spojrzy na demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mi steam zbanowali za niby aima :) na AC nie wiedzą że na HLTV kule z AWP lecą wyżej ale tak się znają i jak strzelałem gościowi w rękę kula leciała wyżej i pisali  że na głowę, lecz gdy odpaliło się WH to nawet nie trafiała kula w ciało ;)

Wszystkie Twoje akcję jak napisałeś tak jak już wyjaśniłem wcześniej, plus myślę w tej grze mimo że go słyszałem ok 10 sec wcześniej możesz przecież mniej lub więcej przewidzieć gdzie się znajduje przeciwnik a tym bardziej że Forfiter cały czas grał tak samo jak tylko znajdował się przy schodach ;) Pozdrawiam Cipisa który na siłe próbujesz mnie pogrążyć i w dodatku chcesz Demko z tamtego mixa na wodnika? to zobaczysz jak on się palił i ten jego kolega klanowy.

od 106 min sobie oglądaj tych koksów ze statami 60do10 jak gra się na wh ;) buhahaha klanowo HL1 odpalone ładnie ;) a na mnie płakał

ps.

Na katowicach też byłem za WH wstawiany co mi nie udowodnili, tak samo jak dotychczas na innych portalach łapiących odpałów i na innych serwerach :)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz że mi Cajmer dał bana na serwerze tak jak i na SB i mimo żebym wstawił te SS nie dostałbym UB a kolejna rzecz jak by w tedy się dowiedział kto mi dał UB to by ta osoba straciła uprawnienia :P i tak wiesz że tam już te wasze demka były 100 razy wyjaśniane plus ile tam miałem SS? z 20 jak nie więcej??

PS. niestety już Ci tych SS nie dam bo one były robione miesiąc temu ponad a ja miałem 2 tygodnie temu robiony format kompa bo mi dysk nie odpalił :(

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AchMed16274  Spaliłeś się poprostu demko wszystko pokazało że grasz na WH na off i on jak przyjdzie jakiś admin to masz off a jak wyjdzie to on . Po za tym skąd ty tyle wiedziałeś na dd2 że 4 w trupie ? .Jak mówiłeś przez mikro info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre jak juz 100 razy mowiłem nie znasz sie na czitach tak to tutaj potrzymuje. Oglądaj dane demko a nie poruszasz inne !! wstaw demko i ocenią je inni. Dobra Maksiu wypowiedz się już w tej sprawie i zamknij temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to jest to gra na słuch. Jeśli ktoś chce coś dodać od siebie, prosze raportowac.

 

 

 

Brak bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×