Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

ODRZUCONE Może teraz ? :)

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: .:[A]nDre:. 
2. Steam ID: STEAM_0:0:56789266  
3. Wiek: 15,5
4. Czas spędzony na Serwerze:http://cs-kopytko.pl...p?q=.:[A]nDre:.

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Posiadałem admina na wielu serwach
6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Witam nazywam sie Szymon mam 15,5 lat pochodzę z Działdowa interesuję się sportem .Moim zamiłowaniem jest piłka nożna.Chciał bym admina ponieważ od dłuższego czasu nie ma adminów na serwerze a bardzo dużo osób cheatuje .  :(  Po za tym to jest moja pasja i zamiłowanie do tego. Po za tym myślę że by się nam nieżle spółpracowało ze sobą . Jestem zawsze ogarnięty miły kulturalny .Chce również w każdej sytyuacji pomóc jeżeli ktoś ma w czymś problem .Chciał bym żeby na serwerze było miło była rodzina atmosfera i nie grało tyle cziterów co gra teraz  ;) 
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję .
10. Reklamy: Reklamy dostarczę w najbliższym czasie sms do petrusa .

 

 

 

Mam nadzieję że rozpatrzycie to podanie pozytywnie  ;)

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE i NIE  człowieku czy ty jesteś niedorozwinięty ? w każdym podaniu piszesz co innego... za spam powinieneś otrzymywać warny (nie wiem dlaczego nie masz) adminów przybywa więc nie widzę konieczności byś go trzymał (moim zdaniem jesteś 10 letnim dzieckiem!!) (dla reszty: sorry że tak ostro ale brak mi słów na typa) 

 

 

 

ps. człowieku wyraźnie miałeś napisane by złożyć podanie za jakiś czas a ty go składasz po tygodniu, więc do czego to prowadzi ? kto o tobie ma jakie zdanie ?? (wszyscy wiemy) więc nie wyjeżdżaj mi tu z brakiem kultury  

Edytowane przez BlaxX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że się wypowiadam w swoim temacie ale blaxx ochłoń trochę bo jak narazie to ty się zachowujesz jak dziecko 10 letnie zero szacunku masz i kultury chłopie ogarnij sie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja już się rozpisywałem w poprzednich twoich podaniach.. Zdania nie zmienię, bo mnie nie przekonałeś ... NIE !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na nie.Dam ci rade:nie którzy mowa żebys złożył podanie gdzies za miesiac i sie tak nie palił do tego admina.Moja rada jest taka złoż podanie jak wydoroslejesz! Nastepne podanie w którym brakuje reklam...załoze sie ze jak nie dostaniesz admina to nie wyslesz tego smsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Reklamy dostarczę w najbliższym czasie

 

Podanie niekompletne...



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Podanie odrzucone

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×