Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Developer

[dust2 only] Developer

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Developer
Serwer: Only DD2
Twój SteamID:
Twoje IP:
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Minute temu
Powód bana: Wstaw ss an Cs-Kopytko
Nick Admina który zbanował: Davis
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www46.zippyshare.com/v/39555570/file.html

 

@Edit ---> Jesli nie rozrozniasz skanu od wh to nie adminuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z Davisem. Ma wstawić opisane HLTV póki co brak UB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miło było, ale się skończyło. Ładnie ukrywałeś, no ale cóż trafiłeś na nie byle jakiego admina, któremu się chce rozpisać demko.

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1309132018-de_dust2-1379096280-1379097480.zip

 

02;00 Szybko trochę nie?

05;18 Dobry refleks z drugiego końca mapy

05:30 Znów to samo ...

07;10 Już go widziałeś przez ścianę co?

08;10 Szedłeś nagle na cicho bo wiedziałeś, że tam stoi i patrzy schody

09:45 Haha co to miało być? Skanowanko z modelem? ;)

12:20 Nie za szybko? Nawet go nie widziałeś ;)

13:50 n1 za ten refleks modelowy

14:55 Akurat wiedziałeś, że tam idę?

15;00 Tu naprawdę pokazujesz już jak to robić z tym programem. Nie wahasz się tylko strzelasz równo z wyskokiem graczy ...

 

Ode mnie tyle, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyste jest demko nie wiem co Ty na nim widziałeś takiego wszystko jest spokojnie do trafienia nic praktycznie na skilla a te ostatnie akcje z AWP popatrz się każdy strzał jest podbity !!! a nie do wyskoku !!!

 

DEMKO JEST CZYSTE 

Tyle ode mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyste jest demko nie wiem co Ty na nim widziałeś takiego wszystko jest spokojnie do trafienia nic praktycznie na skilla a te ostatnie akcje z AWP popatrz się każdy strzał jest podbity !!! a nie do wyskoku !!!

 

DEMKO JEST CZYSTE 

Tyle ode mnie 

na support UB to ty się nie nadajesz, przejrzałem dokładnie demko z opisanymi akcjami i bez wahania odpowiem że odpał   moim zdaniem brak UB, niech ktoś z supportu sprawdzi demko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na support UB to ty się nie nadajesz, przejrzałem dokładnie demko z opisanymi akcjami i bez wahania odpowiem że odpał   moim zdaniem brak UB, niech ktoś z supportu sprawdzi demko 

hmm bo co dosyć szybko strzela? daj spokój zaraz Ci odpisze na czasy które zapisał Davis skąd wiedział lub czy szybko był strzał bo same słowa sensu nie mają

2:00-słychać TT!! i co tutaj jest takiego nadzwyczajnego?

5:18-+/- jedyna akcja o której sam nie wiem co sądzić ale ta gra bez farta chuja warta

5:30-to spokojnie nawet ulow by trafił

7:10-a gdzie miał się patrzeć skoro jeden z CT poszedł środek drugi jest gala, paru jest na dł ale nic nie pada no i zostało patrzeć się trupy skoro na B nie wbili bo są CT !! gra na radar!!

8:10-Wolno strzelił plus jak wchodził do trupa słychać 2 TT wbiegających (gra na domysł stąd ten strzał był tak przymulony)

9:45-Skanował a nie grał modelowo szukał TT aż kogoś trafi no i jak usłyszał trafienia strzelał do końca

12:20-Widać skąd leci HG (na blisko)plus jak CT upadł po skoku słychać 1 tupnięcie

13:50-nic nadzwyczajnego

14:55 i 15:00- Tak czyste że aż płacze ze śmiechu. Mój znajomy to już by w takim razie ze 100 banów by miał na BL i AC za takie akcje!!.

 

Masz wyjaśnienie 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostane UB Trudno plakac nie bede serwerowni jest pelno :)

A co do gry nie jestem pierwszym lepszym graczem, gram juz na Only dd2 okolo 4 lat Mam sporo doswiadczenie jak jak Achmed wspominal szybkimam przeglad gry czesto uzywa z radara no i + sluchawki bo bez tego nie ma gry :) No ale skoro macie problemy to nie dawajcie ub i se znajde inna lepsza serwerownie

 

A co do AWP Dawis zawsze tam stoisz po rozpoczeciu gry wiec sie nie dziw ze padles jak mucha :)

 

Tak wgl Temat jest do oceniania ss gracza a nie Demka wiec prosze pierw sprawdzic ss a jak macie dalej problemy to wstawcie demko na swoje BlackList !

Edytowane przez Developer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestes mega pro 4letnim graczem, tylko, że ns na i nawet nie umiesz poprawnie formułować zdań...
 

Masz rację pełno jest serwerowni na których możesz odpalać :D Tu Ci się już raczej nie uda ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt zapomnialem NS zawsze noob a steam to prze kozak zapomnialem :)

Akurat widzialem demko i szczerze nie wiem gdzie widziales Davis to ze niby szybko strzelilem albo jechalem po modelu.

Tak jak mowilem nie rozrozniasz skanu od wh :)



Dzis kazdy co wstawial ss dostal ub a ja co mam nadal czekac ch** wie na co ?

Edytowane przez Developer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka stwierdzam ze nie potrafisz sie ukryc z celownikiem..... a po za tym to ladnie Ci latal przy akcji z 5:18 min 

 

 

BRAK UB.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×