Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Apovsky.`

Prosba o ub apovsky

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, gram sobie na only dd2, skróciłem srodek ze scoutem zajebałem pare głow polaczki sie rozplakaly, do admina napisaly, admin bez sprawdzanie banuje mnie, moze najpierw ssy ? Prosze o rozpiske moich "spalen sie" a potem o bana, czekam na ub, a i hanka, co pare lodzików się zrobiło i od razu admina ? (sarkazm) :

 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: HaNkA
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:50737027'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.251.203'
[AMXBans] ===============================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny czlowieczku, zobaczysz ub jak swinia niebo, typowy prostak i wodoglowiec z ab. Ja nie musialam nikomu robic "lodzikow" natiomiast po twojej niewyparzonej japie mozna stwierdzic ze z tematem lodzikow jestes zapoznany od A do Z pedale :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Haneczka1985 Ja wiem że takie szczeniaki są wkurzające, bo nie potrafią napisać z kulturą i na spokojnie tylko się spinają ale jako admin mogłabyś dać przykład jemu, a nie zniżać się do jego poziomu. Apovsky podaj link do HLTV zobaczymy jak czysty byłeś 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ja mu dalam przyklad ja nie pisac do kobiety, widzisz tu cos innego ? Na serwerze tez wyzwal mnie od szmat wiec takie uwagi zachowaj dla siebie drogi kolego. Czekam az pojawi sie hltv i dodam demo, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://speedy.sh/WYWQ6/aim.dem

 

Wg mnie to aim on/off, zaczyna sie od 14:35

 

 

Za te wszystkie teksty jak szmato, jebane miernoty i lodziki u mnie juz nie pograsz, to Ci gwarantuje. Bede sprawdzala codziennie serwer a jak tylko sie pojawisz, ban na caly dzien za to ze poprostu jestes. Pozdrawiam

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aim on / off hahaha, beka z ciebie blondynko, jak blondynka może być adminem na serwerze ? -.^ 



Tak na marginesie, dlaczego nie zrobiłaś ssów tylko ban od razu ? Nie dajesz szans na obrone ? :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz jak ja Cię spotkam na  dd2 masz ode mnie bana na cały dzień za Twoje zachowanie!!! Nie nauczyli Cię w domu kultury to my Cię jej nauczymy!! przy AB nie robi się SS tyle, nawet teraz demka nie sprawdzę!!!!! i Haneczka przepraszam Cię ale faktycznie nie jest wart innych słów niż przedtem napisałaś 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że aim on/off to wh... 

 

 

 

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: brak UB. !

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×