Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Divese

Skarga na gracza eXe.

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Składam Dzisiaj skarge na gracza eXe. na serwerze zachowywal zachowuje i pewnie bedzie zachowywał sie wulgarnie(pewnie też nie jestem swięty ale Już sie poprawiłem ze zachowaniem).

A mianowicie ten gracz klnie na mnie wyzywa mnie od najgorszych itp aby to potwierdzić podaje wam linka do ss'ów : http://www.speedyshare.com/DM8VQ/screenshots.rar

 

Chciałbym dodać ze to nie jest jego 1 takie zachowanie w obec mnie robi to regularnie jak tylko mnie "zabije" a ja mu powiem żeby się nie smiał.To jest poprostu nieodpowiednie zachowanie.

 

Wnoszę o zbanowanie go na okres 5-7 dni może wtedy się coś uspokoi.

 

Miałbym więcej ss'ow ale niezdązyłem i wyżuciło mnie za afk a steam mam jaki mam i w konsoli nic nie znajdzie :(

 

Jeśli mogłby się wypowiedzieć ktoś kogo on też wyzywa aby to potwierdzić.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

widać że trochę przesadza. No cóż jak będzie się to powtarzać, a będzie admin to należy to zgłosić.

exe czekamy na twoja wypowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale na co czekać?
 

65d0.png

 

Gracz być może jest nadpobudliwy, lub po prostu ma słabe nerwy, wydaje mi się, że skoro tyle banów nie pomogło warto przykrócic grę na jeden dzień banem i po sprawie, jeśli dalej się nie ogarnie to na 1 tydzien

Edytowane przez CipiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak kurcze. Divese pierw wyzwał jakiegoś innego gracza , że idiota czy coś takiego to powiedziałem , że sam jest idiotą to ten zaczął się kłócić i wyzywać mnie od dzieciaków. Mam słabe nerwy to fakt.  Zazwyczaj się wkur** jak są jakieś cwaniaczki lub cziterzy na serwie. Postaram się uspokoić i nie odzywać do PANA DIVESE'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHA Co za typ no nie wierze pozwólmy ze zacytuje

 

Divese pierw wyzwał jakiegoś innego gracza , że idiota czy coś takiego

Ja zaczołem koles ty chyba nie wiesz co sie wokół ciebie dzieje Wiruziak i jakis inny gracz zaczeli do siebie stratować to napisałem zeby sie już nie wyzywali bo to o nich zle swiadczy a ty sie zaczołeś smiać ze mnie bo mnie zabijasz... i do tego na vipie.

 

Miej trochę przyzwoitości i nie kłam bo to jest już nudne.

 

Jak dla mnie to ban powinien być na 7 dni ma 4 bany za to i jeszcze kłamie na forum...

 

Dopowiem jeszcze ze od okolo 1,5 tygodnia do 2 nikogo nie wyzywalem nawet nic do nikogo nie mowie chyba ze się ktoś pyta ;)

 

Zachowujesz sie tak samo Jak Archangel niby takie niewiniątko nic nie robi a sam siebie "wkopuje".

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha. Nikogo nie wyzywałeś ? I ja kłamie ? No popatrz..

 

Pozwól , że zacytuje.

 

"Ale idiota " - Divese 

 

Ja napisałem , że sam jesteś idiotą to zaraz wyskoczyłeś , żebym spierdalał bo jestem dzieciakiem czy jakoś tak. A śmiać to się śmiałem bo w śmiesznych sytuacjach cie zabijałem. Co śmiać się nie moge ? Nikogo nie wyzywałeś ? Jakoś dzień przedtem sam wyzywałeś mnie , że niby mam wh itp. Wczoraj jakiś koleś na to uwage zwrócił. Niewiniątko ? Ja się przyznaje , że cie wyzwałem i tego nie żałuje bo sam jesteś dziaciak a na mnie gadasz. Denerwują mnie takie cwaniaczki przez neta jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widać ze jestes już naprawde na dnie więc powiem tak nie klnij na forum.Zacytowałeś moja wypowiedz hmmm ja sobie nie przypominam takiego czegoś.Nie zmyślaj mi tu bo ja nie wyzywam już na początku swojej gry tutaj to robiłem ale teraz juz sie nawet nie odzywam wiec prosze cie miej trochę Honoru i nie rób takich scenek.Ratujesz się jak możesz ale to nie znaczy ze musisz kłamać...

 

a co do tego:

 

ebym spierdalał

Może jakis dowód na to bo moim zdaniem to sobie to zmysliłeś.

haha kolejne kłamstwo weź się juz nie poniżaj

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się ratuje ?

 

Hahahahahahhahaha ty mówisz o HONORZE ? Człowieku o czym ty do mnie marzysz ? Ja pierdykam. Nie przypiminasz sobie akcji z dnia poprzedzającego akcje ? Ja doskonale pamiętam na mapie de_nuke bodajże to było bądż inferno. Zabiłem cie kilka razy pod rząd a ty od razu , że mam WH , AIM'a i , że jestem dzieciakiem. 

 

Prosze bardzo. Dzieciak to siedzi teraz przed monitorem twojego monitora i jest autorem tego tematu. Wyzwałem cię i już na skarge leci. Jesteś płaczkiem i tyle. Ty śmiesz mówić o honorze ... błagam cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwałem cię i już na skarge leci. Jesteś płaczkiem i tyle. Ty śmiesz mówić o honorze ... błagam cię

 

Koleś mam dość tego ze ty mnie non stop wyzywasz i sie ze mnie smiejesz daj se siana bo widze ze jestes nadopobudliwy i nie pisz juz i daj sie wypowiedziec H@ i moderatorom

 

Skarge pisze bo bany ci nie pomagaja i dalej wyzywasz.Więc sie ogranij i nie oceniaj mnie ile mam lat jak mnie nie znasz bo to jest na poziomek 12 latka a i jeszcze jedno ani razu nie napisałem ze masz czity na zwykłym say jak już to na u@ Dziękuje do widzenia.

 

Prosze o ukaranie go bo on już przesadza.

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się sam wkopuje. Jeszcze sam wczoraj na mnie dzieciak wołałeś i mówiłeś , że jestem 9 latkiem czy coś podobnego. Na miejscu twoich rodziców to bym ci Internet odciął.

 

 

Ja równierz prosze o ukaranie tego delikwenta.

Edytowane przez eXee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie rzucaj sie do rodziców bo to jest nieodpowiedzalne i co napisałem ???

 

nie pisz juz i daj sie wypowiedziec H@ i moderatorom

 

Oni to ocenia i sie ogranij z tymi odzywkami bo to już jest przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puknij się w łeb. Gdzie niby najeżdzam na twoich rodziców ? Co ? Ku*** ogarnij te zmyślanie bo dla mnie takie zachowanie jest żałosne.

 

Kto się sam wkopuje. Jeszcze sam wczoraj na mnie dzieciak wołałeś i mówiłeś , że jestem 9 latkiem czy coś podobnego. Na miejscu twoich rodziców to bym ci Internet odciął.

 

 

Ja równierz prosze o ukaranie tego delikwenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram do mnie tez właśnie czepiał się w tym samym czasie niema tego na tych screenach ale to było na dust2 najpierw radzio do mnie ze jestem ciota bo mnie zabił raz z kosy a potem ten exe. zaczął się do mnie czepiać prosimy o uspokojenie tego gracza lub nauczenie kultury poprzez bana na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już pierdolić! Bo na prawdę przekomarzacie się o byle ch***

Jak jeden tak i drugi pier... 

Divese okej rozumiem Twoje rozgorycznie, Exee Ty też masz prawo się bronić ale w tym wypadku to Divese ma dowody, że kolejny raz przegiąłeś... Jesteś niestety na straconej pozycji.

Nie ma sensu tworzyć tu jakichś cudownych historyjek i pierd***niu...

Złapiesz Divese? Daj dowody też będzie zbanwany :D  Nie lepiej napisać

 

Tak przyznaję się dajcie mi bana na 1 dzień i postaram się opanować. Przepraszam

To nie wolisz się odcinać za skargę z dowodami, tym swojej sytuacji nie polepszysz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Koniec spamu. Nastepnym razem pisz na u@, gg lub ts3.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×