Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PrzeMoc_TM

PrzeMoc_TM - PoRazOstatni

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj dostałem bana za grę na aktywnym - teraz wiem czemu bo rzeczywiście tak było. Parę dni temu dostałem chyba szósty raz zrzędu SS, wrzuciłem tak jak zawsze, ale tym razem adminowi nie chciało się ich otworzyć bo były na innej stronie niźli speedyshare i zippyshare. Sory, ale po 1. Te 2 strony u mnie nie chcą uploadować. Wrzucę pliki, ale nie przesyła ich do internetu. Więc musiałem korzystać z SendSpace. Trudno, mnie już nudzi wrzucanie SSów, nie chce mi się takiej wiecznej zabawy z adminami, a to tłumacz się, a to wysraj się - nie! Sory, ale od dziś jestem zmuszony grać na innych nickach "chować się" i postępować z wami jak z dziećmi drodzy admini (prócz takiej jednej miłej adminki, jest tu taka jedna. Pozdrawiam ją). Kto wie ten wie że nigdy nie używałem cheatów w celu wspomagania osiągów w swojej grze na serwerach publicznych. siema!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie zdziwiłem się Davis że akurat Ty mnie nie zaskoczyłeś. Wiesz, czytać umiem więc właśnie dziś zobaczyłem że jednak nie dostałem UB bo jak sądzę adminowi nie chciało się otwierać ssów z strony na której wrzuciłem. Ja tam wiem że tutaj, póki się doczekasz na odpowiedź to najlepiej sprawdzić na drugi dzień rano, czy masz tego unbana czy nie. Z tym że ja rano mam do pracy i nie mam ochoty na pierdoły, a jak już wracam to od nudy pogram w cs już nie sprawdzając czy mam UB czy nie (byłem pewien że dostanę UB), tak więc ja bez żadnych pretensji czy czegokolwiek piszę.

PS. taki szczegółowy jesteś to jeszcze uświadom mnie że nie napisałem tematu wg. wzoru i zamknij temat żeby nie prowadzić dyskusji :)



O, a tutaj mam 'temat' w któym by wrzucić [url_http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29544-ss-przemoc-tm-x2/#entry135379]SS także użyłem SendSpace i ssy sprawdzał także Drew Stafford[/url] i jakoś dało się odbanować prawda? Do tego wątku czekam na odpowiedz samego Drew'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, czytać umiem więc właśnie dziś zobaczyłem że jednak nie dostałem UB bo jak sądzę adminowi nie chciało się otwierać ssów z strony na której wrzuciłem.

 

 

 

człowieku, czytałeś jak wrzucic ssy.? na jakich maja byc stronach? to ze Ci nie działa to nie moja brożka, piszesz wtedy do h@ lub UBs i mowisz jaki masz problem, gdybys troche myslal dałbys rade ;)



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Aktywny.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×