Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Davis

Emil Sajfutdinow w Toruniu.

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

2lloghj.jpg

 

 

Rosjanin Emil Sajfutdinow zdecydował w jakim klubie będzie startował w kolejnym sezonie. W przyszłym roku przywdzieje on kevlar Aniołów, wczoraj doszło do podpisania kontraktu, o czym zawodnik poinformował na swojej stronie internetowej.  Klub z Torunia będzie trzecim w karierze Rosjanina w Polsce.

 

- Wiele razy zastanawiałem się, gdzie będę jeździć w przyszłym roku. Do końca października czekałem na propozycję i zaległe pieniądze od Częstochowy. Od tego tygodnia zacząłem rozmyślać nad przejściem do Torunia. We wtorek późnym wieczorem odpowiedziałem, że się zgadzam. Dzisiaj wszystko zostało dograne i jestem w Toruniu. - powiedział Emil Sajfutdinow.

 

Rosjanin był od początku okresu transferowego celem Apatora Toruń. 24-latek będzie startował w Toruniu minimum przez najbliższy rok. - Podpisaliśmy z Emilem roczny kontrakt. - zdradził Sławomir Kryjom. Tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać. Już od dłuższego czasu reprezentuje bardzo wysoki poziom i będzie ważnym wzmocnieniem naszego zespołu. Od samego początku okresu transferowego był naszym celem. W przyszłym sezonie będziemy dysponowali bardzo mocnym i wyrównanym składem. Wielu zawodników, w tym roku, osiągnęło średnią biegową powyżej 2,00.

 

 

Obecny skład Torunian:

 

1. Chris Holder

2. Darcy Ward

3. Emil Sajfutdinow

4. Adrian Miedziński

5. Tomasz Gollob

6. Paweł Przedpełski

 

 

 

 

                      

 

Źródło: espeedway

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×