Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BITY SIEKA

Skarga na smakosha

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam. w tym temacie chcialbym zlozyc skarge na smakosha. a wiec owy admin po prostu nie nadaje sie na administratora serwera. po 1. nie pilnuje porzadku serwera (zwracanie uwagi na u@ o sprawdzenie kogos, itp). Jest to serwer TP, ludzie z TT kampia z paka, CT nie idzie do paki (wiecie o co chodzi) i on nic z tym nie robi - nie zwroci uwagi, nie zbanuje chociazby na 5 minut. Banuje tylko wtedy, gdy ktos mu "pyskuje" jak to on nazywa. Prowokuje ludzi niewiedzacych tez, ze jest adminem i nastepnie ich banuje za "obraze" to jest po 2. a w ogolne olac te cale punkty. No "admin" banuje osoby, ktore mu podpadna. Sam klnie przez mikro (czesto), np: "i na ch*j sie wpier*alasz pajacu" - to jest lagodny przyklad. Reasumujac ten burak nie jest dobrym adminem. Banuje ludzi niepotrzebnie, a nie banuje tych, ktorzy cheatuja (pisalem, ze nigdy nie sprawdzi, tylko juz perfidnego cheatera). Zwracam sie z prosba o odebranie mu admina, bo takich tutaj nie potrzeba. PEACE yo i Smakosh nie pozdrawiam ciebie . (+ czytalem inne skargi o jego cheatowaniu, w 80% sie zgadzam, zauwazalem czesto jego dziwne akcje i info) i wiadomosc do ciebie - teraz udawaj madrego i sie tlumacz, szkoda tylko, ze to co bedziesz pisal to beda klamstwa :) prowokuj ludzi dalej ;] o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich rzeczy sie nie czepiaj, to bylo jako PS. demka nie ma, bo nie zawracam sobie takimi rzeczami glowy, po prostu szkoda mi na niego czasu. Ja tylko napisalem :) nie mowie o banowaniu go ;) a gdybym chcial demek byloby pelno, lecz szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Zaczyna mi się podobać ten cały płacz :)

 

No ale do rzeczy:

 

 

a wiec owy admin po prostu nie nadaje sie na administratora serwera. po 1. nie pilnuje porzadku serwera (zwracanie uwagi na u@ o sprawdzenie kogos, itp).

 

To, że gdy ktoś pisze na U@ z płaczem, że ten jest odpalony tamten to kolejny znowu coś, nie oznacza, że nic z tym nie robię. Wydaje mi się, że zwyczajnie nie potraficie grać i każdy kto was bije jest dla was po prostu czitem. Stad tyle puaczu o haxy. Ale gdy owe zgłoszenie przeczytam, w między czasie zerkam. To, że Ty czy kto kolwiek inny tego nie widzi nie jest moim problemem...

 

 

Jest to serwer TP, ludzie z TT kampia z paka, CT nie idzie do paki (wiecie o co chodzi) i on nic z tym nie robi - nie zwroci uwagi, nie zbanuje chociazby na 5 minut.

 

Dbam o dobro serwera, nie zabronie komuś zachować broni tylko dlatego, że to TP. Jeśli nie ma najmniejszych szans na ugranie czego kolwiek, moja interwencja w tej kwestii jest po prostu zbędna. Bany na 5 minut? hmm można by, ale czemu to posłuży w 3 minuty z 18 ludzi zostanie 5 w tym HLTV... Mija się to z celem...

 

 

Banuje tylko wtedy, gdy ktos mu "pyskuje" jak to on nazywa. Prowokuje ludzi niewiedzacych tez, ze jest adminem i nastepnie ich banuje za "obraze" to jest po 2.

 

Nawiązując do stuacji z przed kilkunastu minut, osobnik który otrzymał godzinnego bana w pełni na niego zasłużył. Proszę mi nie wmawiać, że prowokuję bo to jest strasznie śmieszne. Kolega, który otrzymał 1h przerwy ( NS ) stale narzekał jaki to inny jest odpał ( S ), gdzie ( S ) zwyczajnie dobrze grał, myślał nad tym co robi i ewidentnie widać było, że ma słuchawki... Owy nasz zbanowany, otrzymał ode mnie słowne upomnienie, żeby przestał narzekać i puakać. cyt. "nie puacz,on nic nie ma" Po czym usłyszałem piękną wiązankę w mą stronę, abym skleił pizde i poszedł się pierdolić/pałować. Ban jak najbardziej słuszny. Ale gdzie tu jest wspomniana przez Ciebie prowokacja?

 

 

Sam klnie przez mikro (czesto), np: "i na ch*j sie wpier*alasz pajacu" - to jest lagodny przyklad.

 

Faktycznie było kilka takowych przypadków z zaprezentowanego przykładu. Aczkolwiek kiedy nagminnie powtarzasz takiemu osobnikowi, aby nie blokował, nie przeszkadzał, nie tupał i nic nie dociera, reakcja bywa odruchowa. Niemniej jednak nie sądzę, aby coś podobnego było drastycznym złamaniem, którego kolwiek z punktów regulaminu.

Wiem, że pięknie i fajnie wytyka się adminowi wszystko, jednakże jeśli miał bym być aż tak skrupulatny to powinienem porobić kilka ssów z waszymi tekstami i je tu ładnie upublicznić. Jednak nie widzę w tym sensu...

 

 

Reasumujac ten burak nie jest dobrym adminem. Banuje ludzi niepotrzebnie, a nie banuje tych, ktorzy cheatuja (pisalem, ze nigdy nie sprawdzi, tylko juz perfidnego cheatera).

 

Burak powiadasz? Dorośnij i zmądrzej. Co do sprawdzania wyjaśnienie kilka linijek wyżej. Nie moją winą jest wasz w tym również wielokrotnie Twój puacz, bo ktoś ma słuchawki i potrafi ich używać, co przekłada się na iż was bije... Przykro mi.

 

 

i Smakosh nie pozdrawiam ciebie

 

Wice wersa :*

 

 

(+ czytalem inne skargi o jego cheatowaniu, w 80% sie zgadzam, zauwazalem czesto jego dziwne akcje i info) i wiadomosc do ciebie - teraz udawaj madrego i sie tlumacz, szkoda tylko, ze to co bedziesz pisal to beda klamstwa :) prowokuj ludzi dalej ;] o/

 

Czy mam rozumieć, że skoro gram dobrze, myślę nad tym co robię, mam dobry sprzęt, który trochę kosztował i potrafię go właściwie użyć czyni mnie w Twych jak i wielu oczach czitem? Pochlebiacie mi... :)

 

Wielokrotnie pisałem, że nie mam nic do ukrycia, w każdej chwili można robić mi ss-y rozpisywać dema czy co tam kto chce...

Mało tego nawet obejrzałem sobie demo ze skarg Kejtiego i Mar'y, gdzie obaj strasznie się żalili na moje rzekome cziterstwo. Nie było się do czego przyczepić.

 

Jeśli jednak masz inne zdanie - do którego wszak masz prawo bardzo proszę o przedstawienie konkretnego dowodu. Dema są ogólnie dostępne, proszę przeanalizować i ewentualnie rozpisać. Po czym piszesz temat w dziale BlackListed i poddajesz demo do oceny innych.

 

 

demka nie ma, bo nie zawracam sobie takimi rzeczami glowy,

 

Są dema z HLTV, ale skoro lepiej jest pożalić się na forum, anie przedstawić konkretny dowód....

 

 

po prostu szkoda mi na niego czasu. Ja tylko napisalem

 

xD chyba nawet nie będę komentował.... :):)

 

Tak więc kolejna skarga typu: Pożalę się na niego xD

 

Wszystko chyba jasne. Jak by co tradycyjnie na dodatkowe pytania chętnie udzielę odpowiedzi.

 

Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A moje zdanie jest następujące..... Wszyscy się uwzięliście na smakosha bo jest jednym z lepszych adminów na tym serwerze i to chyba wam przeszkadza....

Ogarnięty chłop z odpowiednim wiekiem. Tyle ode mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

lecz szkoda czasu

 

To po co piszesz skargę, jak szkoda Ci czasu....

 

 

 

. Zwracam sie z prosba o odebranie mu admina

 

Na wszystko trzeba mieć dowód, jak byłeś świadkiem jakiegoś zajścia lub niesłusznego bana., dokładny opis sytuacji i jakiś dowód screen itp.

Jeżeli twierdzisz, że coś ma, a nie chce Ci się znaleźć głupiego demka, to nie wiele wskórasz.

 

@@Smakosh Ogarnij słownictwo, nie będziesz upominany w nieskończoność.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×