Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jaszczur1337

Antyrush, czy was to nie denerwuje?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, na wstępie mam pytanko.
Czy nie denerwuje was "anty rasz" ?
Według mnie jest to zbędny plugin zwłaszcza gdy mamy raptem 5 map na serwerze i (za przeproszeniem) pieklicie się niemiłosiernie jak ktoś wspomni o jakimś pluginie że to jest TP ESL i że to nie byłaby taka sama gra...
Jak esl to esl, widzieliście na eslu antyrushe? Ja niestety nie.
Dla tego proponuję żeby albo wyłączyć całkowicie ten plugin na czas próbny i zobaczyć jak będzie odbywać się gra,
lub przynajmniej skrócić czas blokady do 30 sekund (mamy podajże do 45 sek)
W 30 sekund chodźby nie wiem jak terro szli dojdą na każdy bs na każdej mapie.
Jest to moje zdanie tylko, chcę po prostu wiedzieć czy wam też to przeszkadza i jesteście za zmianami proponowanymi przeze mnie.
Czekam na opinie użytkowników jak i adminów, pozdrawiam.

p.s. (dzięki temu pluginowi nie mamy mapy de_mirage )

p.s.2 mamy 8x8 osób a nie 15x15 więc gdzie tu jest sens stawiania antyrushu jak ktoś powie "raszem na b" a z tych 8 idzie max 5 osób? no proszę...

Edytowane przez jaszczur1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji nawet :P

Wiesz co by się stało jak by AR nie było? Chłopie ct by byli bezkarni na każdej mapie... Każdy ogarniety gracz by robił takie plecy, że więcej byś się złościł i ku'wował, aniżeli grał. ESLE i MIXY to zupełnie co innego niż publik.

 

Przykro mi, ale ja się pod tą propozycją zmiany nie podpisuję. W gruncie rzeczy to właśnie AR nadaje temu typowi rozgrywki odrobinę tworczości w tym co trzeba robić. Zmusza gracza do myślenia.

 

Takie moje zdanie...

 

Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak, twoja wypowiedź jest w pełni uzasadniona ale widze że grałeś dzisiaj dłuższą część czasu i nie zauważyłeś przypadkiem jakie zgranie jest w teamach ?
Nikt nic prawie nie ogarnia... no padaka konkretna ty biłeś na głowę wszystkich, miałeś ponad 30 fragów i przeważnie team wygrywa przewagą minimum 5 rund. Raz na kiedy się udaje tak zagrać że jest takie prawdziwe tp ale przez te 10 godzin co gram to jakoś udało się może 3 mapy tak zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nie denerwuje was "anty rasz" ?

 

Hahaah dobra no commnect rozjebales mnie tym.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no tak, twoja wypowiedź jest w pełni uzasadniona ale widze że grałeś dzisiaj dłuższą część czasu i nie zauważyłeś przypadkiem jakie zgranie jest w teamach ?

 

Zauważyłem, aczkolwiek ciężko jest komuś wlać do głowy trochę oleju i zmusić do myślenia. Większość biega bezsensu byle tylko biec i kogoś znaleźć co by wystrzelić z magazynka kilka naboi. Pogoń za fragiem, a paczka to już tylko dodatek... Kiedy gram staram się w taki czy inny sposób wpływać na ludzi, aby trochę się wysilili w tej grze, popilnowali każdy czego innego osłaniali sobie 4 litery, dawali info po śmierci. Aczkolwiek jest jak jest... Serwer jest S/NS więc nie nastawiał bym się na to iż każdy z graczy w teamie zagra jak powinien. Mało tego wystarczyło by jak by dali chociaż info po smierci i już by było całkiem dobrze.

 

 

Nikt nic prawie nie ogarnia... no padaka konkretna

 

J/W

 

 

ty biłeś na głowę wszystkich, miałeś ponad 30 fragów i przeważnie team wygrywa przewagą minimum 5 rund.

 

Do tego zmierzam. Pokazuję ludziom, że można, że się da. Sam nie jestem jakimś tam hajtem, ale radzę sobie. Przy odrobinie logiki i odpowiednim wykorzystaniu jej można zdziałać naprawdę wiele. Bieganie na pałe nic nie da... Ale zamiast się uczyć i analizować moje słowa, prośby, i czysty przykład podczas oglądania mnie czy innych ogarniających, lepiej jest napisać skargę i bezpodstawnie oskarżać o czity. Bo przecież tak prościej i skoro on tak bije to napewno ma WH - logika przeciętnego słabiaka... To, że dany osobnik nie potrafi czegoś zrobić nie oznacza, że inni też tego nie potrafią...

 

 

Raz na kiedy się udaje tak zagrać że jest takie prawdziwe tp ale przez te 10 godzin co gram to jakoś udało się może 3 mapy tak zagrać

 

Zdarza się... Wszystko zależy od ludzi aktualnie grających i podziału teamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat wogole bez sensu nawet nie chce mi sie czytac co wy tam gadacie!

Anty-rasz to podstawa na tp serwerach, chcesz zeby cie bili do plecow albo ct tak raszowalo ze tt ledwo z respa wyjdze? .. hahaha

Anty-rasz mozna zmienic troszke czas ale tez bez przesady.. bo trwa troche dlugo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×