Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

[dust2 only] DRF

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: AchMed
Nick cheatera: DRF
Serwer:dd2
Data + dokładna godzina: tak ok 13:20
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_0:1:1749758
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): IP nie mam bo to steam

To jest jeden pan z AC który ocenia cziterów a sam biega odpalony wkońcu już 3 konta mu zbanowałem i świetnie go znam oczywiście dziś miał pecha że też grałem no i pare akcji ładnie spalonych wstawie jak tylko demko wyjdzie :)



http://zapodaj.net/fe9a484fe70fc.jpg.html tutaj dodaje jego steam IP



1. http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1312111317-de_dust2-1386764220-1386765720.zip

2. http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1312111237-de_dust2-1386761820-1386764160.zip

Nie wiem dokładnie na którym demku on się znajduje ale zajmę się tym wieczorem a w miedzy czasie prosiłbym o to kogoś innego ;)



1. http://158310.hltv2....-1386765720.zip

8:09-Na model

8:33-HaHa mega to jest, nawet aima ma imo raizo tak samo jak w 8:11 co myślałem że się gościu nadział a to ten sam shejk ;)

9:34-Ładnie wyczekuje przeciwnika

9:41-Drugi NEO? Ledwie typ wyskakuje a już on strzela.

Za mało jak na AC na Bana ale tutaj wystarczy :) Na AC za bardzej spalone demka dostawał UB ale tak to jest jak się ma znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pozdrawiam głównego sędziego z mojego odwołania na AC hue hue hue. Oglądałem demo, ale jedynie co zaprezentował to sam fart, movement bota, nic więcej :D Taki ktoś jest sędzią na AC, elo macie przykład o czym pisałem niedawno w jednym z tematów. 

 

Co do rozpisanych akcji to

 

8:08 sam się pod celownik nadziałem o.O -b

8::39 dziwnie, że przelatuje celownik ale aim raczej to nie jest +/- b

9:34 na 1/4 widać kawałek modelu CT -b

9:41 nie wiem co w tym dziwnego o.O -b

 

Ogólna ocena -b

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steez Ehh Przy imo raizo nie patrz na celownik tylko na kule!! Bo tam nie masz shejkow ze Ci celownik skacze z modelu na model!! Kolena rzecz ale przy szybkiem akcji nie widać tego modelu 2 tylko 1 więc stąd zdziwienie że strzela szybciej od NEO!! NA AC bana nie dostanie bo to HJ za demka kompletnie spalone miał UB! ;) Kolena rzecz ten gracz nigdy nie gra czysto on zawsze gra na WH!! W końcu miałem okazję go poznać za moich czasów gdy chciałem startować do AC i on mi pomagał i tłumaczył wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jutro na YT może coś będzie o tym Raizo. Nigdy o tym nie słyszałem ;) a dostałem bana za aima od DRF na AC, a post jaki napisał na forum bardzo mnie rozbawił " Rada ode mnie zainwestuj w lepsze sety pod ab bo masz marne.. i graj

bez wh z tego demka nie da się dać

ub demo kompletnie spalone" Być może rzeczywiście jest odpalony. Tak jak już wyżej wspomniałem sprawdzę, obejrze raz jeszcze i wypowiem się ponownie ;)

 

EDIT:

Obejrzałem to demo ponownie, ale utrzymuje swoje stanowisko. Ja bym nie zbanował na podstawie tych akcji. Demo jest zbyt krótkie i nie przedstawia zbyt wiele. Decyzja należy do administracji.

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeVeas za mało akcji jak na BL czy też AC tym bardziej. Ja to bardzej rozpisałem dla tutejszej administracji, gdyż wiem że na tych 2 danych portalach nie dostanie bana :) Tam trzeba konkretnych akcji takich nie do wyjaśnienia całkowicie ;) a to raczej jest +/- Ale po jego grze było widać że jest spalony np wychodzi na B to wiedział że tym jest za skrzynią na podeście i w dodatku nigdzie więcej się nie rozglądał ;) Ale on już też lata gra na WH więc wie jak ukrywać się ;) Ale łatwo wyczuć gdy się ktoś odpala, widać po stylu gry, nawet jeśli nie widać konkretnych akcji ;)

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Demko wygasło.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×