Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Rev

AGAiN coraz bliżej Virtus.pro !

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

AGAiN coraz bliżej Virtus.pro !

 

 

" Wszystko wskazuje na to, że Polacy są na najlepszej drodze ku znalezieniu nowej organizacji.

Wczoraj na jaw wyszła informacja, że zawodnicy polska.gif AGAiN negocjują i cały czas są w kontakcie z menadżerem rosja.gif Virtus.pro rosja.gif Aleksey'em 'LeX' Kolesnikovem.

 

Rosyjska organizacja od lipca pozostaje bez dywizji CS:GO. Władze VP postanowiły zwolnić swój zespół po tym, jak dowiedzieli się o rozmowach swoich zawodników z kazachstańską drużyną ukraina.gif Astana Dragons sponsorowaną przez Kazachstan E-Sports Federation. Spór nie został wyjaśniony, bowiem zawodnicy przekonywali, że w umowie znajduje się punkt na temat możliwości negocjacji z innymi organizacjami. Ostatecznie obie strony rozstały się w burzliwej atmosferze. Teraz wydaje się, że władze Virtus.pro są blisko podpisania kontraktów z naszymi rodakami, a wczorajsza sytuacja to potwierdza. Jeden z użytkowników HLTV.org podczas oglądania transmisji polska.gif Pawła'byali' Bielińskiego zobaczył urywek rozmowy z facebooka (ZOBACZ). Widać wyraźnie, jak chłopaki rozmawiają na temat podróży do USA oraz możliwości występowania pod banderą Rosjan. Fragment rozmowy: "Witam, do końca tygodnia mamy dać odpowiedź ESEA, czy będziemy. W takim wypadku też chyba do końca tygodnia musimy się zdecydować co robimy, czy podpisujemy z VP i jedziemy na ESEA, czy nie podpisujemy z VP..." - napisał polska.gif  Wiktor 'TaZ' Wojtas. "Ja bym to podpisał czym szybciej" dodał polska.gif Jarosław 'paszaBiceps' Jarząbkowski.  "

 

Prawdopodobny line-up polska.gif Virtus.pro  

  • polska.gif Filip 'Neo' Kubski
  • polska.gif Witktor 'TaZ' Wojtas
  • polska.gif Jarosław 'paszaBiceps' Jarząbkowski
  • polska.gif Janusz 'Snax' Pogorzelski
  • polska.gif Paweł 'byali' Bieliński 
 

____________________________________________

 

Pozdrawiam - Rev.

Pomogł serwis Counter-Strike.pl
Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie zbytnio widzę ich w VP. Chociaż na miejscu naszych chłopaków lepiej by było podpisać umowę, by pojechać na ESEA, a potem ewenutalnie się zmieni  (znowu) organizację. ;|

 

Tak na marginesie, prędzej bym ich widział w smokach ;)

Edytowane przez fecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dołączenie Neo i spółki do Virtus.pro nie będzie złym pomysłem. Wiadomo że jakiś wpływ na decyzje mają pieniądze.. Wyjazd do Dallas nie będzie zbyt tani..

Osobiście ciągle mam nadzieje że Polacy wygrają ligę ESEA (czyli nieco się wzbogacą), i jak wiadomo kiedyś odejdą z VT, to po tym założą własną organizacje.

 

Fakt, dołączenie do AD dla nas (dla fanów) było by można powiedzieć "extra". Tylko że rozmowy z VT już są niemalże blisko pozytywnego porozumienia się obu stron.

 

________

 

PS.: Tak jak już nie raz wspominałem , fajnie że ktoś się tym interesuje oraz czyta te tematy.

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że do tej pory (rozwiązania kontraktu) dywizja cs:go Dragonów nie skarżyła się w ogóle*, do póki nie doszło do końca współpracy (np. nie jak z US), więc raczej nie było by, aż tak źle ;)

Własna organizacja? Moim zdaniem nie jest to najlepsze rozwiązanie. Nie aż taki hajs, więcej na swojej głowie by mieli, co w skutkach najprawdopodobniej zaowocowało rozpadem drużyny (totalnym, nie jak z G5 do G3), a niżeli zmianą organizacji . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jakiś wpływ miały ostatnie nie powodzenia w turniejach... 

 

Tak ogólnie to były plany założenia własniej "stajni" tuż po odejściu od Uniwersalnych. Jednak pomysł jak narazie nie przeszedł.

Dużo szczęścia było z StarLadder'em, że ZOWIE "uratowało" NeoGear, więc teraz nawet VT będzie korzystne dla Neo i spółki.

Teraz to pozostaje czekać.

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasha: "We are not joining Virtus.Pro, and

we are still in search mode for

organisation"

Dodane na fanpage przed chwilą.

Na Esea też nie jadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety..

Wsumie to było wiadome że gdy nie dojdą do porozumienia z Virtus, to nie pojadą. (to nie taki tani wyjazd)

Dawałem już info na SB o tym.

TaZ pisał dokładnie to samo.

Podobno część udziału w nie podpisaniu umowy AGAiN z VT, miał lekki "incydent" na streamie "byali'ego".

Trochę szkoda, ale nic nie poradzimy.

Zastanawia mnie zatem czy NeoG5 będzie transmitowało ESEA mimo braku Polaków..

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×