Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

odbanowany prosba o ub wocen

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Spotkała mnie teraz taka nietypowa sytuacja bowiem dostałem  bana i chciałbym to wyjaśnić.

Twój nick z gry:wocen
Serwer: cod
Twoje IP:80.48.126.152
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):12.01.2014 - 15:36
Powód bana:aktywny ban :(
Nick Admina który zbanował: Technik proboszcz
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):niemam

Sprawa wygląda tego typu że ktoś na steamie wszedł na moim nicku i grał przez co dostałem bana i stąd owy AKTYWNY ban. Moje ip jest stałe i podałem je wyżej. Wczesniejszy ban tj. (wyciąg z amxbans) był na kogo innego.

SteamID: STEAM_0:0:688369649 SteamCommunity ID: 76561199337005026 Adres IP: 46.187.139.92 Typ Bana: SteamID


Pewnie nie uda mi sie wytłumaczyć jak to jest możliwe ale wczoraj tj. 11.01 nie wiem o której godzinie ten koleś który grał na moim nicku dostał bana ale od godziny 16:00 byłem już na mojej studniówce także to jest moje jedyne wytłumaczenie. Jest to wielka pomyłka i prosze o szybkie ub. Ps. Chce wrocic na serwer bo tam są zajebisci ludzie. Technik zajrzyj tu :)!

Edytowane przez wocen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak kolego. Gram na dwóch serwerach. Na TP i na CODzie. Teraz gram tak fifty fifty raz tu raz tu i wiele osob jest takich którzy poprostu ni stąd ni z owąt jakąś sympatią mnie darzą wszak podają sie za mnie. Na tp dzieje sie to non stop gdyż tam gram ohoho pewnie ponad rok albo wiecej. Czekam na UB. Dziekuje za wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, on jest w top15, więc napewno ktos się podszyl ^^ Grałem z nim wczoraj, i ten gracz nie potrzebuję wspomagaczy. Ma skilla i tyle : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×