Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

Może jednak czas na zmiany.

70 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Bonus, ja rozumiem, ale nie róbmy z serwera TP gry ESL ... To jest tylko serwer TP, ja oczywiście jestem za wgraniem FF, zniesienie rashu i wgl, ale są gracze, którzy na tp mają wyjebane i tylko bd skracać, bo fragi ważniejsze. A to jest denerwujące , gdy cały team idzie sobie na cicho, wyczekuje, a jakieś gowno po 10 sec już im plecy robi. Gdyby na serwerze byli bardziej ogarnięci ludzie, nie mówie o wszystkich, ale połowa nie zna znaczenia gry TP. Ja już kiedyś mówiłem o postawieniu serwera TP [Only STEAM], ale na pewno nie w tym momęcie, przyjdzie czas gdzie się postawi i tam się zrobi prawdziwe dobre TP, bo z ns (dziecko) Nie ma dobrego TP. No , ale cóż ostatnie zdanie należy do Petrus'a. Był to temat odnośnie map, teraz wgrali byście wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kinekt .......

ns to nie są tylko dzieci i nie oceniej wszystkich  na raz -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

ns to nie są tylko dzieci i nie oceniej wszystkich na raz -.-

 

Nie widać , że jest w nawiasie? Znam dużo ns, który grają lepiej TP niż steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wielkim urozmaiceniem było wgranie traina. Ludzie jak głupi cieszyli sie gdy weszła nowa mapa. Był szał i tak samo będzie z wgraniem nowych map. Może zacznijmy skromnie i zobaczmy efekty. Popieram wgranie mapy de_cbble. Duża mapa jak na naszą aktywność (17 osob na serwerze non toper).  Druga opcja. Nie czytałem co prawda wszystkich waszych komentarzy ale FF było by jak najbardziej okej. Wiadome że zawsze trafi sie jakiś idiota który zacznie zabijać swoich na respie ale mozna to likwidować pluginem :) że jak tam zabije dajmy na to tych 5ciu to go wy**bie z serwera na dobre 60 minut :). Ojjj dobry temat sie trafił niech tu zaglądnie H@ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię:

-Poczekalnia na respie ok. 5 sekund starczy

-FF zostawić jak jest

-Mapa De_Mirage wgrać, ponieważ była pewnego czasu i było całkiem nieźle

-Jak już chcecie urozmaicenia to odblokować zakazane przedmioty

-Komenda /me zostawić

-Komenda /hp zostawić

-Rozgrzewka na nie z mojej strony zniszczyło by to TP...a jak przejdzie i będzie wgrana to, żeby nie miała ABSOLUTNIE żadnego wpływu na ranking

-Linia Raszu zostaje, a nawet powinna być ulepszona, dobrze, że zabiera po 3 HP, ale powinna zabierać po 5 HP

-Ten cały MR 12/ MR 15 na nie...

-DMG dla VIP'ów zostawić jak jest ( można by im dać darmowe gogle noktowizyjne...tak tylko mówię :D )

-Anty-Blok został dodany dzięki mojej propozycji, a chcecie argumenty dlaczego? To przejrzyjcie mój temat...http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29347-propozycja-anty-blok/

 

Wkurzyłem się czytając ten temat, więc piszę w ten sposób,a nie inny...posypią się dla mnie negatywne opinie spoko...ale takie moje zdanie...

 

Pozdrawiam Cię SERDECZNIE biO**

Vito Małkers

Edytowane przez Vito Małkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

No to ja będę pierwszym hejtującym, Vito:
- zakazane przedmioty: auto kampy i tarcze, bardzo ciekawe ale z tym to na FFA możesz sobie iść,
- zostawić "/me" i widoczne DMG dla VIP'ów: kolejna rzecz z FFA,
- "Rozgrzewka na nie z mojej strony zniszczyło by to TP...a jak przejdzie i będzie wgrana to, żeby nie miała ABSOLUTNIE żadnego wpływu na ranking"

   Odnośnie tego zdania, to TP polega na grze zespołowej, czyli wygrywaniu rund, a nie nabijaniu fragów -> rankingu. Ranking nabija się na FFA.
- Noktowizor? Ktoś to w ogóle potrzebuje? Używa? Chyba na FFA co najwyżej...
 

Reasumując, nie dziwię się, że wkurzyłeś się czytając ten temat, jesteś graczem z FFA. 4 dowody na to powyżej, kolejny tu z Twojego tematu o anty bloku: "Zauważyłem, że na serwerze FFA".
Skoro więc ktoś chce się zabrać za zmianę tego FFA na TP stawiasz opory, bo TP wymaga czegoś więcej niż tylko strzelania, wymaga myślenia. :)


Najlepszym sposobem na rozstrzygnięcie sporu co dodać, a co wywalić będzie wg mnie sonda wielokrotnego wyboru, na której zostaną umieszczone WSZYSTKIE propozycje wymienione w tym temacie i zmiany zostaną wprowadzone jeżeli dane zagadnienie uzyska większość (ponad 50%) głosów.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

W końcu piszecie panowie z sensem. Cieszy mnie to, że zainteresowanie tematu tak wzrosło przez ostatnie kilka dni, ja sam mam w chwili obecnej kłopoty z internetem i byłem chwile nieobecny. Oby tak dalej, zmiany bardzo się przydadzą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonus niektóre plugi z ffa nie mussza być złe.

 

ffa to jest mieszanina wszytkiego wiec czasami można znależś coś na tp XD

 

 

a co do vipa na TP to ... (wiem, że hajs sie musi zgadzać ale jest za mocny -.-.  to jest TP i osoba z vipem może przez to wyciagać cały team .

proponuje usunać bulleta i żeby nie dostawał wiecej kasy. granaty, digl z ammo i kamizelka starczą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ja mówię: -Poczekalnia na respie ok. 5 sekund starczy -FF zostawić jak jest -Mapa De_Mirage wgrać, ponieważ była pewnego czasu i było całkiem nieźle -Jak już chcecie urozmaicenia to odblokować zakazane przedmioty -Komenda /me zostawić -Komenda /hp zostawić -Rozgrzewka na nie z mojej strony zniszczyło by to TP...a jak przejdzie i będzie wgrana to, żeby nie miała ABSOLUTNIE żadnego wpływu na ranking -Linia Raszu zostaje, a nawet powinna być ulepszona, dobrze, że zabiera po 3 HP, ale powinna zabierać po 5 HP -Ten cały MR 12/ MR 15 na nie... -DMG dla VIP'ów zostawić jak jest ( można by im dać darmowe gogle noktowizyjne...tak tylko mówię ) -Anty-Blok został dodany dzięki mojej propozycji, a chcecie argumenty dlaczego? To przejrzyjcie mój temat...http://www.cs-kopytk...ycja-anty-blok/   Wkurzyłem się czytając ten temat, więc piszę w ten sposób,a nie inny...posypią się dla mnie negatywne opinie spoko...ale takie moje zdanie...   Pozdrawiam Cię SERDECZNIE biO** Vito Małkers



Zgodzę się z tym co kolega napisał, ale tematem przewodnim jest mapa więc walczmy o te sondę która pomoże dokonać na wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jestem tak jak juz wczesniej pisałem za wgraniem cbble i FF ON. Tyle mnie w tym temacie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cbble jest cięzka mapą pod TP

 

mirage jeśli petrus ogarnie strefy rashu najbardziej za xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

de_cbble, de_prodigi, de_cpl_mill, de_mirage, któraś z tych map na pewno będzie pasowała do naszego klimatu. Poczekajmy na wypowiedz Petrusa.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę się tłumaczyć Bonusowi RPG, ale tylko powiem, że:

-Znam osoby używające noktowizora oprócz mnie...wystarczy się nauczyć zmniejszać jasność, ale nie będę się rozgadywał...

-Gram tutaj od 1,6 roku na CS-KOPYTKO i gram głównie na TP, chyba, że nie ma miejsca stąd się dowiedziałem będąc przypadkowo na FFA, że jest Anty-Blok...nie wierzysz znajdź sobie na GT ile mam przegrane na TP

-Odkąd gram to zawsze było /me i /hp i jakoś ja nie zauważyłem, żeby to przeszkadzało komuś...

-Na początku też były zakazane przedmioty, ale zostały zakazane z wiadomych przyczyn <czacha>:7: hahaha  hahaha

-Mówiąc o rozgrzewce nie chodziło mi o mój ranking tylko chodziło mi bardziej o resztę społeczeństwa które płacze jak coś im nie pasuje...(mnie nie zależy, ale myślę o innych trochę osób mogło by przez to odejść z serwerowni)

-Nie jestem graczem z FFA w żadnym razie gram bardzo drużynowo jestem rozpoznawalny dosyć na serwerze TP pod względem myślenia i gry drużynowej...zawsze wspieram innych nawet nader często oddaje broń komuś potrzebującemu. A to, że używam każdego dostępnego przedmiotu to moja sprawa inni nie chcą to nie...

-Sonda. Nowe mapy. Jak najbardziej NA OGROMNE TAK! ( Wracając do tematu ) A jak serwer się bardzo za jakiś czas rozrośnie to nawet De_Irak można spróbować (całkiem spora mapka, ale boję się, że paru cwaniaczków będzie kampić)

 

Zero wrogości czy czegoś po prostu mówię...jak chcesz pogadać o tym nie spamujmy i zapraszam na wiadomości prywatne :-D

 

Mam nadzieję, że dane nam będzie niedługo zagrać w jednej drużynie. yo<samuraj>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moim zdaniem to mapy by się przydały, bo byłaby bardziej urozmaicona gra.

A do anty_rush to bym go usunął. Grałem na dużo serwerach i nie było tego i dobrze się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A do anty_rush to bym go usunął. Grałem na dużo serwerach i nie było tego i dobrze się grało

 

Zdjęcie go na chwile obecna zrujnowało by cały serwer, jak już wspomniałem panowie (dwie strony temu), temat założyłem po to aby powstała sonda, Nie chce mi się powtarzać setny raz bo robi się spam, zajmijmy się na razie mapami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby H@ się wypowiedział, i może jakaś ankieta na wejście nowych map. Bo to staje się z dnia na dzień bardziej monotonne. Komendy /me itp zostawić, komu to przeszkadza.. Rozgrzewka może nie byłaby dobrym rozwiązaniem, więc moja propozycja 3rr przed zaczęciem gry by każdy mógł sobie wbić elegancko, i od razu ktoś zarzucił taktykę. Zakazane przedmioty bronie, powinno zostać jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vito, de_irak? Dalej brniesz w to, że niby nie jesteś typowym graczem FFA? Jesteś rozpoznawalny pod względem gry TP i pomocy na serwerze? Jakoś sobie ciebie nie kojarze, a gram codziennie. /me nikomu nie przeszkadza jak myślisz dlaczego? Rzucasz hejka wpisujesz /me i masz darmowe wh. Odnośnie VIP'a na TP jest to duże nieporozumienie. Osoba dobrze grająca i posiadająca VIP'a może ciągnąć gre drużyny, szczególnie w pistoletówce. Kevlar+hełm, deagle? Bez przesady potem zabij takiego glockiem np... Typ mi wychodzi, sprzedaje mu 3 głowy z glocka a tu sie okazuje, że ma hełm w pistoletówce... Co do map jak już wcześniej pisałem jestem na tak, ale nie jakieś iraki.. ludzie. Serwer TP= mapy TP

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

poczkajmy na wypowiedz petrusa bo teamat trwa tyle czasu a on nawet sie nie wypowiedział . żadnej reakcji, po prostu olewka -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra...koniec spamu...jak coś ktoś chcę ode mnie to priv...

 

Mapy nowe, Sonda spoko przydadzą się i niech się wypowie administracja, bo by na serio się to przydało! Musi dojść obowiązkowo De_Mirage...tak jak był wcześniej ( tam można fajnie spaść z dywanu ). Jednakże, trzeba by tam odpowiednio ustawić linię RASZU, ponieważ był to tam zawsze problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to dla Petrusa problem musimy być wyrozumiali. Zobaczymy panowie co z tego wyjdzie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×