Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
The Rev

Dywizja CS:GO Virtus.pro zamieszka w Moskwie !

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

Virtus.pro_logo.png Dywizja CS:GO Virtus.pro zamieszka w Moskwie !

 

● Ostatnie sukcesy polska.gif Virtus.pro zostały zauważone nie tylko przez burmistrza Nasielska, z wizytą u którego był  polska.gif Jarosław "Pasha" Jarząbkowski, o czym pisała wczoraj strona cybersport.pl. 

● Jak się dowiedzieliśmy we wschodnich mediach bardzo głośno było o zwycięstwie Polaków podczas finałów EMS One Katowice 2014, którzy grają pod skrzydłami rosyjskiej organizacji Virtus.pro.

● Na tyle głośno, aby władze Rosji wykorzystując napiętą sytuację polityczną w Europie,zaproponowały całej piątce Polaków przeprowadzkę do Moskwy, gdzie przeznaczyli dla nich dom do treningów (gaming house) wraz z całorocznym wyżywieniem. 

● Widać e-sport w Rosji rozwija się o wiele szybciej, niż w Polsce, gdzie władze nie dostrzegają i nie potrafią wykorzystać sukcesów polskich graczy. 

● Co prawda Virtus.pro nie zamieszka w ścisłym centrum miasta na Placu Czerwonym, ale będzie to miejsce oddalone od centrum o zaledwie 4 stacje metra.

● Gracze jeszcze nie potwierdzają tych informacji, jednak zaznaczają, gdyby tak się stało, nadal będą występować pod biało czerwoną flagą.

● Poniżej więcej informacji.

 

avatar_215.png25c9197070_.jpgavatar_215.png

 

Pozdrawiam - Reverend ; )

Edited by The Rev

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×