Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
steez

Virtus.pro pojedziee na ESEA Invite 16 LAN

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

pl.jpgVirtus.pro po wczorajszych meczach w ramach ESEA Invite 16 zagwarantowało sobie udział w finałach LAN, które zaplanowane są na 27-29 czerwca w Dallas w USA. Nasi wspaniali rodacy ograli w dniu wczorajszym francuski fr.jpg Clan-Mystik. Po niezbyt dobrym początku gdzie na mapie de_nuke po stronie terrorystów przegrywaliśmy już 7:0 drużyna CM miała drobne problemy i mieliśmy pauzę, po której Virtus.pro wygrało 6 rund z rzędu, dzięki kilku ważnym fragom od pl.jpg Wiktora "Taz" Wojtasa na eko. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:8 dla drużyny Clan-Mystik. W drugiej połowie gracze Virtus.pro byli bliscy przegranej gdyż przegrywali już z rywalami 8:14 lecz wykonali kawał dobrej roboty i takim oto sposobem zrobiło nam się 15:15 co doprowadziło do dogrywki. W dodatkowym czasie drużyna Virtus.pro nie dała przeciwnikom żadnych szans i wygrała ją 4:0. Ostateczny wynik spotkania 19:15.


 


Kolejnym meczem, który rozegralśmy w ramach ESEA Invite 16 był mecz przeciwko drużynie es.jpg Wizards na mapie de_mirage. Kilka godzin przed tym spotkaniem graliśmy z tą samą drużyną w ramach innego turnieju i wyrgaliśmy ten mecz 16:2. W drugim meczu "Czarodzieje" postwili znacznie większy opór, szczególnie po stronie terrorystów gdzie prawie odrobili całość strat i doprowadzili do remisu. VP ostatecznie wygrało swój trzeci mecz w tym dniu 16:12.


 


W ten oto sposó polacy zagrają wśród 8 najlepszych drużyn z Europy i Ameryki. Pula nagród to niespełna 40 tysięcy dolarów. Jak to powiedział pl.jpg pasha na swoim streamie "Everything is pod kontorlą" miejmy taką nadzieję.


 


Virtus.pro pl.jpg 19:15 fr.jpg Clan-Mystik


Virtus.pro pl.jpg 16:12 es.jpg Wizards


 


pobrane.jpg


 


 


Edited by steez

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×