Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
green_tee

Ban zostaje Brak ssów

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nick: green tee

serwer: cs-kopytko.pl

steam id: ns

ip: 87.248.67.145

data: 23.06.2014 około 17.55

powód: screeny

admin: gorniaczkowy

 

Jak w temacie nie mam tych ssów, przeszukałem całego cs'a i nic, grałem na tym serwie od jakiegos czasu i zawsze czysto wiec proszę o jakieś wskazówki, nazwe screenow bo naprawdę nigdzie ich nie mam, myślę ze to może być spowodowane nowym windowsem siódemką, na necie znalazłem coś takiego:

 

******* CENZURA***********

 

Proszę o jakąś odpowiedź.

Edytowane przez zlopus1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

oto poradnik jak wrzucić screeny wystarczy tylko przejrzeć forum:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/12825-jak-wrzuci%C4%87-screeny-na-forum/

 

Po drugie:

 

"2. Zabrania się umieszczania adresów, odnośników do stron i emblematów do forów o tematyce counter strike (wyjątek dział reklam)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorniaczkowy dostałem od ciebie bana chociaż drugi raz widziałem Cię na serwerze chyba... Od miesiaca grałem tu regularnie kilka dni w tygodniu i chyba każdy widział jak gram, na mirage zrobiłem z awp statsy 30-9 i zaczęło się wielki halo pod moim adresem...Jestem pewny, że to przez win7 mi się ni zapisały bo zgodności nie miałem ustawionej poprawnie. Nie mam tych screenów i nie mam jak udowodnić tego że grałem czysto, ale to chyba oczywiste, jest róznica pomiedzy nawalaniem na wh, a fraghowaniem z awp. Myślę, że jest jedna osoba, która to potwierdzi że grałem fair: madaraBiceps - on grał dzisiaj ze mną dziś i wczoraj i ogólnie sporo razy, więc może niech się wypowie.

Nia ma zbyt wielu serwerów tp na których jest regularnie dużo osób więc zależy mi na pozytywnym rozpatrzeniu, jeśli nie - to nie będę więcej tego drążył.

Edytowane przez green_tee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do mojego czasu na serwerze to odsyłam do GT :) Ja też gram na Win 7 tak jak i wielu innych graczy i jest to pierwszy przypadek gdzie zbanowany gracz twierdzi, że nie ma SSów. Regulamin jest bardzo prosty BRAK SS = BRAK UB... Oczywiście, że istnieje różnica między grą na WH a fragowaniem ale nie  uważasz chyba, źe zrobiłem ci SSy dla "zabawy" albo tylko dlatego, że ktoś napisał mi na u@ że jesteś odpalony a ja odrazu Cie zbanowałem. Dostałem informacje od kilku graczy żeby Cię sprawdzić a przypominam, że jako ADMIN SERWERA TP jest to mój obowiązek... Przyglądałem się twojej grze przez kilka ładnych minut i po tym co zobaczyłem dostałeś BANA...

Jest możliwe, że SSy które Ci zrobiłem są spalone i dlatego nie chcesz ich wstawić dlatego powtarzam raz jeszcze :
BRAK SS=BRAK UB  

Jeżeli o mnie chodzi to sprawa jest jasna a temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam,
widać niektórym wszystko trzeba dawać do ręki.
http://www.bany.cs-kopytko.pl/screeny/
W logu SS'ów wyraźnie widać, iż zostały Ci zrobione trzy SS'y, więc szukaj w cstrike plików o nazwie de_dust2xxxx albo Start -> Szukaj. Na słowo UB się nie daje więc krótka piłka: wrzucasz SS'y albo nie dostajesz UB.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×